Ana içeriğe atla

gf

IŞIL IŞIK, METROMALL’DE OKURLARIYLA BULUŞUYOR

23.03.2022 - 16:32

Metromall AVM, 26 Mart Cumartesi günü D&R işbirliği saat 14:00’da okurlarından büyük ilgi gören yazar Işıl Işık’ı okurlarıyla buluşturacak.  

Ayrıcalıklı alışverişin adresi Metromall AVM en iyi hizmet anlayışı ile ziyaretçilerini daima yeni ve sürprizlerle dolu kampanya ve etkinlikler ile karşılamaya devam ediyor. 22 Mayıs tarihine kadar “Ev Kazanmak Bir Alışverişe Bakar” sloganı ile devam edecek olan 2+1 daire kazanma şansı ile ziyaretçiler aynı gün içinde toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş ile kampanyaya katılmaya hak kazanmaktadır.

Güçlü kampanya ve etkinliklerine her fırsatta devam eden Metromall AVM 26 Mart Cumartesi günü D&R işbirliği saat 14:00’da her kitabı ile okurlarından büyük ilgi gören yazar Işıl Işık’ı yeni kitabı “Tünelden Önceki Beyaz Ev” ile okurlarıyla buluşturacak.  

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen, mimari ödüllü alışveriş merkezi olan Metromall AVM, 200’e yakın markası, ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Açıldığı ilk günden beri başkentlilerin uğrak noktası olan Metromall AVM birbirinden renkli etkinlik, kampanya ve ödüllere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

jyh

Yukarı