Ana içeriğe atla

yu7676

GEBZE CENTER’A 3 KATEGORİDE ALTIN ÖDÜL

02.06.2021 - 10:32

Gebze’nin ekonomik ve sosyal yaşamına önemli katkılar sağlayan Doğuş Grubu şirketlerinden Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na bağlı Gebze Center AVM, pandemi döneminde bölge halkını üst düzey pandemi önlemlerinin alındığı nostaljik bir organizasyon ile buluşturdu. Gebze Center AVM başarılı geçen bu örnek etkinlikle Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde 3 kategoride altın ödül almaya hak kazandı. Gebze Center AVM bu ödül ile pandemi döneminde katma değer yaratan ve sektörü için örnek teşkil eden uygulamalarının Türkiye ve yurt dışında tanıtımını sağladı. 3 kategoride altın ödül kazanan Arabalı Açık Hava Sinema Günleri etkinliğine 3 günde yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Doğuş GYO CEO’su Çağan Erkan konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Güvenli çalışma, alışveriş ve sosyal alanlarıyla örnek bir AVM olan Gebze Center bünyesinde yürüttüğümüz arabalı açık hava sineması etkinliğinin Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde 3 kategoride altın ödüle layık görülmesinden son derece mutluyuz. Dünya standartlarındaki uygulamalarımız ve aldığımız üst düzey pandemi önlemleri çerçevesinde çok yakında misafirlerimizle sağlıkla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. FİBA CP Yönetim Kurulu Üyesi & CEO’su Yurdaer Kahraman da “Ekiplerimiz arasındaki sinerjinin, hedeflediğimiz sürdürülebilir başarının ve daima yenilikleri takip etmemizi sağlayan yüksek motivasyonumuzun, bizleri çok daha güzel ödüllerle buluşturacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

İNEGÖL AVM’YE ULUSLARARASI ÖDÜL

fgh6t

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, pandemi döneminde gerçekleştirdiği katma değer yaratan örnek çalışmalarıyla Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nden 4 ödül kazandı. Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, ‘Sorumlu marka’ anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlamda değer yaratan uygulamalar yapan AVM, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Eğitime Destek Projesi ile Hermes Ödülleri’nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Platin Ödül’e layık görüldü.

Aldığı ödül ile İnegöl AVM’nin, pandemi döneminde katma değer yaratan ve sektörü için örnek teşkil eden uygulamaları, global sahnede de büyük takdir toplamış oldu. Eğitime Destek Projesi kapsamında AVM’nin sergi salonunda çocuklar için ücretsiz internet hizmeti ve bilgisayarların olduğu bir alan oluşturan İnegöl AVM, böylece pandemi sebebiyle uzaktan eğitim gören çocukların eğitimlerine devam etmelerini sağlamıştı. Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM ayrıca, El Ele Elden Ele İyilik projesi ile de Hermes Ödülleri’nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Onur Ödülü almayı başardı.

,

Yukarı