Ana içeriğe atla

ggh

BYZ Outlet’den ‘Anneler Günü’ için romantik hediye

12.05.2017 - 10:59

BYZ Outlet, 05-15 Mayıs tarihleri arasında BYZ Outlet’ten 100 TL ve üzeri alış veriş yapan herkese çift kişilik sinema bileti hediye ediyor.

Başyazıcı Grubu tarafından hizmete açılan Kayseri’nin en genç outlet’i ‘BYZ Outlet’, ile  ‘Anneler Günü’ daha eğlenceli geçiyor. ‘Anneler Günü’ için kendisini seçen müşterilerine özel sürpriz hazırlayan BYZ Outlet, 05-15 Mayıs tarihleri arasında AVM’de yer alan mağazalardan 100 TL ve üzeri harcama yapan herkese bölgenin tek sineması olan Cinemarine’den iki kişilik bilet hediye ediyor. BYZ Outlet’te geçerli olan biletler 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanılabiliyor.

Kayseri’nin en değerlenen lokasyonlarından biri olan Melikgazi - Osman Kavuncu Bulvarı’nda konumlanan ve BYZ Garage'ın yenilenen yüzü BYZ Outlet, şehir bağlantı yolları, tramvay ve otogarın kesiştiği noktada bulunuyor. Alışveriş ihtiyacını eksiksiz gideren BYZ Outlet, geniş açık ve kapalı otoparkı alanı ile de bölgede yaşanan park sorununa çözüm getiriyor.

Uygun ve tanınmış marka yelpazesiyle Kayseri’nin en çok tercih edilen outlet alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye başlayan BYZ Outlet, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor. Ulaşım kolaylığı ve markalarıyla herkese hitap eden BYZ Outlet, misafirlerinin bir alışveriş merkezinde ihtiyacı olabilecek tüm alanlarda fırsatlar sunuyor.

nb

Yukarı