Ana içeriğe atla

ggh

Ayşe Arman&Haldun Dormen Taurus AVM’de sevenleriyle buluştu!

15.03.2017 - 13:35

JLL tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi’nin “4 Hafta 5 Ünlü” projesi kapsamında ziyaretçileriyle buluşturduğu ilk isimler Ayşe Arman&Haldun Dormen Oldu. 10 Mart Cuma günü saat 19.00’da sevenleriyle bir araya gelen Ayşe Arman& Haldun Dormen oldukça keyifli bir söyleşi ardından herkesle tek tek selfie çektiler.

Ülkemizde tiyatronun ve tiyatrocu olmanın önemine değinen Arman&Dormen, her koşulda bardağın dolu tarafını görmenin başarının en büyük sırrı olduğunu sevenleri ile espirili bir şekilde paylaştılar.

“AHLAKLI OLMAK, YETENEKLİ OLMAKTAN ÖNEMLİ!”
Ayşe Arman’nın sorduğu sorulara büyük bir içtenlikle cevap veren tiyatro duayeni Haldun Dormen “Tutku duyduğunuz şeyi yapın, kulağınızı elaleme tıkayın ve siz yolunuza devam edin’’ sloganı ile izleyenlerinin alkışlarına boğuldu. Son olarak tüm sevenleri ile birlikte ünlü ikili, lüküs hayat şarkısını hep birlikte seslendirdiler.

“Taurus’ta 4 Hafta 5 Ünlü” etkinliği kapsamında, Zuhal Olcay 17 Mart, Sunay Akın 24 Mart, Eda Taşpınar ise 31 Mart Cuma günleri saat 19.00’da Taurus’ta sevenleriyle buluşacak.

nb

Yukarı