Ana içeriğe atla

nr

Anneler Günü hediyeniz Metrogarden AVM’den!

12.05.2017 - 11:13

Metrogarden Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel sergi ve çiçek çarkı ile annelerin eğlenceli zamanlar geçirmesi sağlayacak. 5-15 Mayıs tarihleri arasında Sevginin Renkli Dokunuşları sergisi ve 13-14 Mayıs tarihlerinde de sürpriz hediyeleri ile Çiçek Çarkı Metrogarden AVM’de anneleri bekliyor.  

Anadolu Yakası’nda Sancaktepe, Çekmeköy ve Ümraniye’nin kesişme noktasında bulunan Metrogarden Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel etkinlikleriyle anneleri ağırlayacak. Bölge halkının eğlence ve sosyal paylaşım merkezi haline gelen Metrogarden Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel sergi ile annelere dinlenebilecekleri bir atmosfer sunarken çiçek çarkı ile de sürpriz hediyeler kazandıracak.

SEVGİNİN RENKLİ DOKUNUŞLARI METROGARDEN’DA AVM’DE…
Gülşehri Kanyılmaz’ın Sevginin Renkli Dokunuşları adını verdiği sergisi 5-15 Mayıs tarihleri arasında devam edecek. Sanatçı 25 adet eserini Anneler Günü’ne özel Metrogarden AVM’de sergileyecek. Klasik ve modern tarzlarda eserleri ile sanatçı Metrogarden AVM’de Anneler Günü’ne renk katacak. Gülşehri, eserlerinin üretim sürecinde modern bilimi ve tekniği birleştirerek, özgün bir tarz benimsemiş ve sanat çevrelerinin büyük ilgi gösterdiği birçok eseri günümüze kazandırmıştır.

ÇİÇEK ÇARKI ANNELER İÇİN DÖNÜYOR…
Anneler Günü’nde Metrogarden AVM’den alışveriş yapan anneler Çiçek Çarkını döndürmeye hak kazanıyor. Çiçek Çarkı sürpriz hediyeleriyle annelerin gönlünü fethetmeyi bekliyor. 13-14 Mayıs tarihlerinde, Metrogarden AVM’nin zemin katında yer alacak olan Çiçek Çarkı’nı, 11-14 Mayıs tarihleri arasında Metrogaden AVM’den aynı günde toplam 100 TL’lik alışveriş yapan herkes çevirebilecek. Dijital ekranda bulunan çiçek çarkını bir buton yardımı ile interaktif olarak döndürerek çiçek çarkında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

nr

Yukarı