Ana içeriğe atla

nr

Agora Alışveriş Merkezi 14. yıldönümünü muhteşem etkinlikler ile kutlayacak

03.03.2017 - 11:11

Perakende sektörünün yenilikçi ve önde gelen, İzmir’de kaliteli ve güler yüzlü hizmetin simgesi olan Agora Alışveriş Merkezi 14. yılını muhteşem etkinlikler ile kutluyor… Hizmete açıldığı günden bu yana İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen Agora Alışveriş Merkezi, 14. yılında ziyaretçilerini birbirinden özel etkinlikler ve ünlü konuklar ile buluşturmaya hazırlanıyor.

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN “DEFİLE 17” ADLI COUTURE VE KOSTÜM DEFİLESİ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE MODA RÜZGARI ESTİRECEK!
Konuk ettiği modacılar ve gerçekleştirdiği etkinlikler ile her zaman genç tasarımcılara destek veren Agora Alışveriş Merkezi; Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencilerinin defile organizasyonunu üstlenerek “Defile 17” adlı moda rüzgârına 4. kez ev sahipliği yapacak. 10 Mart Cuma günü saat 18:00 ve 20:00’de gerçekleşecek olan defilede Öğretim Görevlisi Jörn Fröhlich’in bütün senenin kumaş artıklarını değerlendirmek adına tasarladığı  “Bahar Temizliği” isimli kreasyonu, “Bayan Şarkıcılar”,  “Film Yıldızları” ve ‘Denim’ temalı tasarımları ve deneysel giysileri izleyenlerin beğenisine sunulacak. Öğrencilerin hangi eserlerden ilham alarak tasarımlarını hazırladıkları ve hazırlık aşamalarından kesitlerin de gösterileceği defilenin seans aralarında Violinist Kate Keman dinletisi ile izleyicileri eşsiz bir müzik şöleni bekliyor olacak.

ÜNLÜ YAZAR VE KİŞİSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANI ARET VARTANYAN 11 MART’TA D&R LİVE ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE!
Agora Alışveriş Merkezi ve D&R imza günleri kapsamında, 11 Mart Cumartesi günü saat 15:00’te ünlü yazar ve Kişisel Dönüşüm Danışmanı Aret Vartanyan Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak ve son kitabı “İnsanız Ayıbı Yok” isimli kitabını imzalayacak.

TÜRKİYE’NİN EN SEVİLEN MÜZİK GRUBU YENİ TÜRKÜ MİNİ KONSER VE İMZA GÜNÜ 12 MART’TA SİZLERLE!
Türkiye’nin en sevilen gruplarından Yeni Türkü, Agora Alışveriş Merkezi’nin 14. yıl dönümüne özel mini konser ve imza günü ile 12 Mart Pazar günü saat 17:00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak. Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında gerçekleşecek olan etkinlikte Yeni Türkü unutulmaz şarkılarını sevenleri ile hep bir ağızdan söyleyerek ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşatacak.

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 10-11-12 MART’TA TÜM MİNİKLERİ BİRBİRİNDEN GÜZEL ETKİNLİKLERLE KARŞILIYOR
Agora Alışveriş Merkezi 14. Yıl dönümünde çocukları da unutmuyor.10-11-12 Mart’ta 14:00-18:00 saatleri arasında Yüz boyama ve sosis balon etkinliği ve her hafta sonu 14:00/15:30 arası devam eden çocuk kulübü atölyeleri ile çocuklar renkli dakikalar yaşayacak.

AGORA CARD İLE 14. YILA ÖZEL 14-21 MART TARİHLERİ ARASINDA YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLERE X2KAT PUAN HEDİYE
14 Mart 2016 tarihinde başlayan Çıldırtan Kampanya ’da yıldönümüne özel 14-21 Mart tarihleri arasında x2 kat puan hediye edilecek. Agora Card ile yapılan tüm alışverişlerle puanları toplayıp,  birbirinden muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 55 ekran UHD TV’den, gardırop tipi buzdolabına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine Phone 6’ dan PS4’e, elektrik süpürgesinden tablete, cep telefonundan kahve makinesine, mikrodalga fırından profesyonel fotoğraf makinesine, seramik kaplama tencere setinden, sinema biletine, kadar birçok seçkin ve kaliteli hediyenin bulunduğu kampanyada Agora Card’lı herkes hediye sahibi oluyor.

YILDÖNÜMÜNE ÖZEL 10-11-12 MART’TA MAĞAZA İNDİRİMLERİ SİZLERİ BEKLİYOR
Modadan, ev tekstiline, zücaciyeden, kozmetiğe ve teknolojik ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mağaza karması ile Agora Alışveriş Merkezi 14.yıl dönümüne özel 10-11-12 Mart ‘ta mağazaların %50 varan indirimlerle ziyaretçilerine alışverişin keyfini yaşatacak.

DÜNYACA ÜNLÜ RED BLUE SAHNE GÖSTERİSİ 18 MART’TA AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE
Dünyaca ünlü Red Blue Sahne gösterisi Agora’da! 18 Mart’ta 15:00/18:00 saatlerinde büyükten küçüğe eğlenceli ve çok ses getirecek bu görsel show izleyicileri büyüleyecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi’nin 14. yıl dönümüne özel olarak ünlü konukları ağırlayacakları dopdolu bir etkinlik programı hazırladıklarını belirterek, tüm İzmirlileri bu keyifli etkinliklere davet etti. Noyan, 14 yıldır Agora Alışveriş Merkezi’nin İzmirlilerin sevgisi ile büyüdüğünü ve açıldığı günden bugüne 110 milyon ziyaretçiyi ağırladıklarını vurgulayarak Agora Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiyle satılacağına dair asılsız söylentilere itibar edilmemesini   daha uzun yıllar alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin mutlu anılarını paylaşmak için hizmet vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

nr

Yukarı SMTP Error: Could not authenticate.