Ana içeriğe atla

nr

19 Mayıs coşkusu Panora ’da

18.05.2017 - 15:31

Düzenlediği etkinliklerle bayram coşkusu yaşatan Panora AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da aynı coşkuyla kutlayacak.

Bu yıl 98.’si kutlanacak olan 19 Mayıs Bayramı, Panora AVM’de de büyük bir heyecan ile karşılanacak. Birbirinden güzel marşların söyleneceği özel günde misafirlere, bando takımı unutulmaz anlar yaşatacak. Saat 15.00’te başlayacak olan etkinlik ilerleyen saatlere kadar devam edecek. Birbirinden özel Hanri Benazus’a ait Mustafa Kemal Atatürk fotoğraflarının da sergileneceği günde ziyaretçiler Atatürk’ün en güzel anlarına şahitlik etmiş olacak.

“ÇAĞDAŞ ATATÜRK FOTOĞRAFLARI’’ SERGİSİ PANORA AVM’DE
Mustafa Kemal Atatürk hakkında yazdığı kitaplar ve binlerce fotoğraftan oluşan Atatürk fotoğrafları koleksiyonuyla tanınan ünlü yazar ve iş adamı Hanri Benazus’un “Çağdaş Atatürk Fotoğrafları” sergisi ziyaretçilerle buluşuyor. Sergi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına özel 19-28 Mayıs tarihleri arasında Panora AVM ziyaretçilerinin ilgisine sunulacak. Benazus, 21-28 Mayıs tarihlerinde de imza günü ile sanatseverler ile buluşacak.

nr

Yukarı