Ana içeriğe atla

nr

15. Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası kayıtları başladı!

03.06.2017 - 11:54

Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 15. Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası’nda kayıtlar 15 Haziran’a kadar devam ediyor!

Babalar günü yaklaşırken; her sene erkeklerin olduğu kadar bayanların da yoğun ilgi gösterdiği tavla turnuvasının kayıtları başladı. 12-15 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek turnuvanın finali 16 Haziran’da gerçekleşecek. Her yıl muhteşem hediyelerin verildiği, hem keyifli hem de çekişmeli gerçekleşen turnuvanın geçtiğimiz yıllarda elde edilen geliriyle Agora Ormanı oluşturulmuş ve bu sayı her geçen yıl elde edilen gelirle artırılmıştır.

Katılım ücretinin 20 TL olduğu organizasyonun kayıtları 15 Haziran tarihine kadar kontenjanlara göre alınacaktır. 16:00 ve 19:00 olmak üzere iki seanstan oluşan turnuvada her günün seans birincilerini 16 Haziran’da finalde kıyasıya mücadele bekliyor olacak. Katılımcıların; turnuva ücreti ile Ege Orman Vakfı’na bağış yaparak Agora Ormanındaki fidan sayısına katkıda bulunma şansına sahip olduğu turnuvaya 18 yaşının üstünde tüm tavla severler katılabilecekler.

MUHTEŞEM HEDİYELER TAVLA SEVERLERİ BEKLİYOR!
Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası yine çok güzel hediyeler ile sonuçlanacak! Her yıl farklı şampiyonları seçebilmek ve eşitlik fırsatı yaratabilmek adına daha önce Agora Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen tavla turnuvalarında ilk 3’e giren tavla severler bu yıl ki yarışmaya katılamayacaklar.

Her yıl Babalar Günü’ne özel olarak düzenlenen ve bu yıl 15.sinin gerçekleştirileceği Agora Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası heyecanı 12-16 Haziran tarihleri arasında yaşanacak ve turnuva finalistleri birbirinden muhteşem hediyelerin sahibi olacak. 15 Haziran tarihine kadar kayıtların devam edeceği turnuva Agora Alışveriş Merkezi fast food alanında gerçekleşecek. Her yıl tatlı bir rekabet ve heyecan dolu çekişmeler ile geçen turnuvaya 18 yaşından büyük bay- bayan tüm ziyaretçiler katılım gösterebilecek. Agora Alışveriş Merkezi ile bütünleşmiş tavla turnuvasından elde edilen gelir ise Ege Orman Vakfı’na bağışlanarak “Agora Ormanı”nın büyümesine katkı sağlayacak.

nr

Yukarı