Ana içeriğe atla

nr

Anneler Günü, Vialand'de kutlanır!

12.05.2017 - 11:21

VialandTema Park, Anneler Günü’nde eğlenceyi aile boyu yaşama fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek tema parkı Vialand, ‘Ailece sınırsız eğlence’ konsepti ile annelere ve çocuklarına unutulmaz bir anneler günü yaşatacak.

11-14 Mayıs tarihleri arasında Vialand Tema Park’ı ziyarete gelen anne ve çocukları, giriş biletlerini 99 TL yerine kişi başı sadece 54,99 TL’ye alacak. Üstelik, kampanyalı fiyatlardan 4 kişiye kadar bütün aile yararlanabilecek.

Birbirinden özel eğlence üniteleriyle donatılmış 120 bin metrekarelik alana kurulu ve 15 bin kişilik kapasiteye sahip Vialand Tema Park’ta 7’den 70’e herkes eğlenceye doyacak. “Nefeskesen”, “360”, “Jet Ski”, “Maceraperest”, “Adalet Kulesi” gibi adrenalin ve heyecan dolu ünitelerin yanı sıra 20 milyon dolarlık yatırımla 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” ve “İstanbul’un Sırları” üniteleri İstanbul’un tarihini muhteşem bir teknolojiyle yaşatarak tecrübe ettirecek.

Minik misafirlerin anneleri ile doyasıya eğleneceği Buz Devri ve AngryBirds 4D sinema keyfi ile simülasyon üniteleri, Cartoon Network kanalının Gumball, PowerpuffGirls, Adventure Time gibi sevilen programlarının canlı şovları da dahil olmak üzere 30’u aşkın ünitesi ile Vialand, tüm anneleri ve çocuklarını unutulmaz bir anneler günü yaşamaya davet ediyor.

nr

Yukarı