Ana içeriğe atla

ggh

Atasun Optik Antalya’da 11’inci Mağazasını Açtı

07.10.2020 - 10:14

Atasun Optik, Kumluca Cadde mağazası ile Antalya’daki 11’inci mağazasını açarken, Türkiye’deki mağaza sayısı 266’ya ulaştı. Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, “Türkiye’nin her noktasında kaliteli ürün ve hizmet sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yeni mağazalarımızla istihdam sağlıyor, yerli üretime destek oluyoruz. Sektördeki öncü markalardan biri olarak hedefimiz, Türkiye’nin en çok tavsiye edilen perakende lideri olmak” dedi.

 

Türkiye’de sektörünün öncü markalarından Atasun Optik, 2007 yılından bu yana her yıl mağaza sayısını arttırarak yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor.

Antalya Kumluca Cadde mağazası ile 53 ilde, 266. noktaya ulaştıklarını ve yatırımlarını sürdüreceklerini söyleyen Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın "Pandemi süreci içerisinde online kanallar üzerinden %259’luk bir büyüme elde ettik. Ancak Türkiye’nin her noktasına ulaşmak için yapımızı büyütmeye ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda yıl sonuna kadar yeni noktalarımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimizi, ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun ekonomik fiyatlı ürünlerimizle buluştururken, Atasun Optik ailesine katacağımız yeni ekip arkadaşlarımızla sektörümüzde istihdam yaratmaya ve yerli üretime katkı sağlamayı da sürdüreceğiz. Sektördeki öncü markalardan biri olarak hedefimiz, Türkiye’nin en çok tavsiye edilen perakende lideri olmak” dedi.

nb

Yukarı