Ana içeriğe atla

nr

Aşkın melodisi Miles Davis izleriyle Panel Kırtasiye’de

31.01.2017 - 14:59

Dünyanın en ünlü prestij aksesuar markası Montblanc, “Büyük Karakterler Serisi”ne bir yenisini daha ekledi. Montblanc Great Characters Edition Miles Davis Tükenmez Kalem, tüm zamanların en devrimci ve etkileyici caz müzisyenlerinden biri olan Miles Davis için özel olarak tasarlandı. Trompetten esinlenilen bu özel özel kalemde klipsin üzerinde trompetin parmak düğmeleri yer alıyor.

İLHAM VERİCİ HAYAT ŞİMDİ MONTBLANC TASARIMLARINDA
Sadece yetenekli bir trompetçi olmanın da ötesinde tüm zamanların en etkileyici caz müzisyenlerinden biri olan ve melodilere ruh kazandıran sanatçının ilham verici hayatı şimdi Montblanc tasarımlarına da konu oluyor. Trompet formunu andıran kalemde müzik enstrümanına dair ince detaylar yer alıyor. 2006 gravürlü kapak halkası, 2006 yılında Rock&Roll Hall of Fame'e ev sahipliği yapıyor. Gövde ve kapak kısmı siyah reçineden, klipsi platin kaplamadan yapılan bu özel tasarım sevgiliniz için ideal bir hediye alternatifi olacak.
Bu yıl da sevdiklerine çok özel ve unutulmayacak bir hediye vermek isteyenler için Montblanc Great Characters Edition Miles Davis Tükenmez Kalem, Panel Kırtasiye’nin Kozyatağı’ndaki mağazasında ve satışa sunuluyor.
 

nr

Yukarı