Ana içeriğe atla

yu7676

Sektörün gözüyle Mall Report...

13.04.2017 - 10:52

Esas 67 Burda Alışveriş Merkezi Müdürü Kubilay Cem Kabacan:
“Derginiz sayesinde özellikle 2 büyük şehir dışında bulunan sektör temsilcilerinin networklerinin güncellenmesine, sektörü ve sektördeki gelişmeleri yakından takip edilmesine olan katkınızdan dolayı teşekkür ederim. Nice 100. sayılar çıkarmanız dileğiyle…”

Forum Trabzon AVM Müdürü Uğur Arısoy: 
“Sektörün önemli mecralarından olan Mall Report’un 100. sayısını öncelikle tebrik ederim. Güncel trendlerin paylaşıldığı, sektör ilgililerinin deneyimlerinin aktarıldığı ve AVM’ler özelindeki geleceğimize dair vizyonların paylaşıldığı değerli bir oluşum. Başarılarınızın devamını dilerim.”

NTS Danışmanlık Kurucusu Behiye Savaşkan:
“Mall Report dergisi, ilk sayısından bugüne kadar yayınladığı tüm haberleri ilk, tarafsız ve özgün bir şekilde ele alarak sektöre ışık tuttu. Yayın hayatına başladığı günden bu yana alışveriş merkezi, yatırımcı, perakende ve destek sektörlerini bir araya getiren tüm ekibi ve Mall Report’un 100. sayısını en içten dileklerimle kutlarım.”

Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil İbrahim Zeytin:
“Günümüzde kurumsal yapılar için en önemli başarı ölçütü kuşkusuz ‘süreklilik’tir. Mall Report, AVM ve prakende sektöründe işte bu başarıyı sağlayan, markalaşmayı sağlamış yayınların başında geliyor. Aslında yalnızca bir sektör dergisi değil Mall Report; yuvarlak masa toplantıları, AVM Workshop’ları gibi aktivitelerle sektörün gündemini oluşturan, buluşturan, birleştiren, çözüm önerilerinin oluşmasına olanak sağlayan bir fonksiyonu da var. Ayrıca, araştırmaya ve analitik düşünceye verdiği önem de Mall Report’u ayrıştıran bir yönü. Kısacası, sektörel anlamda gözümüz, kulağımız, sesimiz oldu. 100. sayısında 100 bin kere maşallah derken, tüm Mall Report ekibinin emeğine ve yüreğine sağlık diyorum.”

Mor Danışmanlık Genel Müdürü Filiz Özek:
“ 2008 yılında ilk sayınız ile başladığınız Mall Report’un yayınına, aralıksız ve içerik olarak artan bir performans ile devam etmenizi keyifle izliyorum. Perakendecileri, AVM yatırımcılarını, danışmanları, hizmet sağlayıcıları, çözüm ortaklarını bir araya getirerek, karşılıklı bilgilendirerek, sektörün önemli bir açığını kapatıyorsunuz. 200. sayınızı merakla bekliyor olacağım, nice sayılara…”

Masa İletişim / Mimar Özlem Ceylan:
“Mall Report için sektörün nabzını tutan ve sektörel yayınlar arasında kaliteli bir çizgisi olan bir dergi diyebilirim tek cümle ile…”

Arcadium Alışveriş Merkezi Müdürü Sevda Adalı Akbaşoğlu: 
“Mall Report ailemizin önemli bir parçası. Alışveriş merkezleri ve perakendenin göz bebeği… Mall Report birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız, her projemizde desteklerini hep yanımızda hissettiğimiz değerli iş ortağımız. Daha nice sayılar diliyoruz.”

SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil:
“2014 yılından beri Mall Report ile iş birliğimiz devam ediyor. Bize her zaman destek oldular ve çalışmalarından çok memnunuz. En güncel gelişmeleri okuyuculara aktarıyorlar. Sektöre kattıkları değerlerden ötürü kutlarız.
Nice 100. sayılara…”

Carousel AVM Halkla İlişkiler Yöneticisi Tuba Sarışen:
“Sektöre ışık tutan, yenilikleri ve gündemi tarafsız şekilde takip eden Mall Report dergisinin 100. sayısını kutluyorum. Daha nice sayılarda başarılarınızın devamını diliyorum.”

Ops!Playkids Marka Direktörü Buğra Erkaya:
“Birlikte çok önemli çalışmalara imza attığımız en önemli iş ortaklarımızdan Mall Report dergisinin 100. sayısını en samimi duygularımla kutlarım. Bugüne dek, Ops!Co Şirketler Grubu ve öncü markamız Ops!Playkids'in marka gelişim sürecinin bir numaralı tanığı oldunuz. Kurmuş olduğumuz güçlü işbirliği doğrultusunda marka bilinirliğimize yapmış olduğunuz katkı hiçbir zaman yadsınamaz. Bu sebeple, bizim için yeriniz her zaman özel… Mall Report’u bugünlere taşıyan o güçlü ekibi tekrar tebrik eder, başarılarınızın ve işbirliğimizin devamını dilerim…”

Park Afyon Alışveriş Merkezi Kıdemli Alışveriş Merkez Müdürü K.Enver Şavkay:
“Mall Report dergisi çalışanlarını 100. sayı dolayısıyla kutluyorum. Mall Report ülkemizde hızla gelişen alışveriş merkezleri alanında öncü yayınlardan biri. Birçok şeyin çok hızlı tüketildiği günümüzde başarılarınızın devamını diliyorum…”

Watergarden İstanbul Genel Müdürü Serhat Mermer:
“2008 yılından bu yana AVM ve perakende dünyasının mevcut durumu hakkındaki tespitleri, birleştirici ve tarafsız duruşu ve AVM’lerin tanıtımı yönünde yaptığı çalışmalarla sektöre ışık tutan Mall Report Dergisi’nin 100. sayısını en içten dileklerimizle kutluyor, daha nice 100. sayılarda birlikte olmayı diliyoruz.”

M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz:
“Mall Report dergisini ilk sayısından bu yana takip ediyorum. 2008 yılından bu yana  gerçekleştirdiği bir çok organizasyonlarla, projelerle alışveriş merkezleri ve perakende sektörünün nabzını tutmuş, sektördeki yenilikleri, gelişmeleri, trendleri güncel olarak herkesten önce okuyucularına aktarmıştır.  Mall Report dergisi gerçekleştirmiş olduğu haberler, organizasyonlar ve röportajlarla alışveriş merkezleri ve perakende sektöründe çalışanlar arasında iletişim kurulmasına, iş alanlarında kendilerine yeni görüşler, yeni bakış açısı kazanmalarına vesile olmuştur. Mall Report dergisinin 100. sayı ile gelmiş olduğu başarıyı kutlar, devamını dilerim…”

Meysu Outlet Alışveriş Merkezi Alışveriş Merkezi Müdürü Adnan Gördüm:
“Sektörümüzün sesi ve gözü kulağı olan derginizin prensipli duruşu her zaman takdire değerdir. Biz de bu değerli derginin sayfalarına müteaddit defalar konuk olduk görüşlerimizi, fikirlerimizi söyledik. Sektördeki derneklerin, firma yöneticilerinin,  alışveriş merkezi yöneticisi arkadaşlarımızın fikirlerini sayenizde öğrenme fırsatı bulduk. Bu sebeple sizlere teşekkürlerimizi sunuyorum. Umarım 200. sayınızı da aynı başarı ve coşku ile kutlama fırsatı buluruz. Sağlıcakla kalın”

Oasis AVM Müdürü M. Mazhar Vardar:
“Mall Report’un uzun soluklu yayın hayatını kutluyor ve devamını diliyorum. Özellikle sektörel yayınlarda, uzun süre ve başarılı bir çizgide yayın yapabilmek gerçekten kutlanacak bir başarıdır. Sektörümüzün bu yöndeki ihtiyacına olumlu katkısı nedeniyle, Mall Report’a önümüzdeki sayılarında da başarılar diliyorum.”

Dal Temapark Genel Müdürü Mustafa Dal:
“Sektörü ve ihtiyaçlarını en iyi bilen yayınlardan bir tanesi Mall Report… Bizler yayın grubunuzu ve çalışmalarınızı oldukça takdir edip beğeni ile takip ediyoruz. Sektöre yönelik her türlü bilgiyi ve aktüaliteyi takip etmek için güzel bir mecra. Güncel konular, yatırımlar, firmaların kendilerini doğru ve başarılı bir şekilde ifade edebilecekleri bir yayın olarak görüyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.”

Plato AVM Genel Müdürü Salih Tolan:
“Organize perakende kavramının vücut bulmuş hali olan ‘alışveriş merkezleri’ şu anki formatıyla 30 yıl önce hayatımıza girdi ve yıllar geçtikçe önce büyük şehirlere sonra da Anadolu'ya yayıldı. Ulusal ve uluslar arası markalarla nitelikli yatırımcıları buluşturan sektörün, oluşumu ve gelişimi için yatırımcılar, markalar, kiralamacılar ve medya tarafından yoğun mesai harcandı, büyük fedakarlıklar yapıldı. Sektörün atağa kalktığı yıllarda başlayan yayın hayatı boyunca, yatırımcı ile perakendeciyi düzenli ve doğru olarak bilgilendiren ve bu vesileyle sektörün gelişimine ve iletişimine olumlu katkılar sağlayan değerli Demircan Medya ailesini ve güzide yayınları Mall Report'u 100. sayıları için kutluyor, başarılarının ve özverili çalışmalarının devamını diliyorum.”  

Antalya Migros Alışveriş Merkezi Müdürü Sertaç Yeğin:
“Hayatın hızlı temposu içerisinde, başkaları için sadece birer binadan ibaret olan, sektörün içerisinde ki bizler için ise adete evimizden farksız düşündüğümüz alışveriş merkezlerinin nabzını sürekli tutan, en son gelişmelerden bizleri haberdar eden, bu sektörün en önemli yol arkadaşlarından biri olan Mall Report dergisinin, 100. sayısını kutluyor, daha nice başarılı, mutlu seneler, nice 100 sayılara ulaşmasını temenni ediyorum.”

F&M Data İletişim Ajans Başkanı Fülay Yaşa Keskin:
“Perakende ve AVM dünyasında gündemi ve sektörün geleceğini habercilik değerleriyle sunarak önemli bir işlevi yerine getiren sayılı yayınlardan biri olan Mall Report’un 100. sayısına ulaşması, biz iletişimcileri sevindiren bir durum. Tüm Mall Report ekibini kutluyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.”

Fantom Professional Ürün Müdürü Serdar Suna: 
“Mall Report dergisiyle, Fantom Professional markası olarak yaklaşık beş yıl önce bu sektöre ilk adımımızı attığımız dönemde tanışmıştık. Sektörde sağlam bir yer edinmemizde ve ayrıca sektörü tanımamız  adına bu güzide derginin çok faydası olmuş ve olmaya devam ediyor. Ayrıca sektör dergilerinin aksine Mall Report dergisi günden güne kendini yenilemekte ve zamanın gerekliliklerini yerine getirebildiğini de ayrıca gözlemlemekteyiz. 100. sayı önemli olmakla beraber aslında editöryal anlamda çok yararlı bir dergi ve sektörde bir başvuru kaynağı olmaya devam etmesi temennisiyle nice 100 sayılara Mall Report…”

AMEGA Kurumsal İletişim&Pazarlama Müdürü Tuğçe Yaral Mercan:
“Sektörel medyanın özellikle B2B segmenti için önemi çok büyük. Mall Report gerek AVM gerekse bu segmenti besleyen eğlence, perakende, F&B gibi sektörlerin etkileşim haline girebildiği en önemli buluşma adreslerinden. Üstelik sadece haber üretmekle kalmıyor. Hazırladığı özel dosyalar ile sektörün önde gelen firma ve kanaat önderlerinin görüşlerini bir araya getirerek sektöre ışık da tutuyor”
 

,

Yukarı