Öne Çıkanlar

MAYDONOZ DÖNER AVRUPA OPERASYONU ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR

2018 yılında sektöre adım atan ve kısa sürede sektör lideri olan Maydonoz Döner’in Avrupa operasyonu Genel Müdür Ömer Şeyhin’in önderliğinde şekillenmeye başladı.

40’a yakın baharatla, incecik taş fırın lavaşı ve özel formüllü sarımsaklı mayonezi ile Türk dönerini başka bir noktaya taşıyan Maydonoz Döner, May Taco ile sektörde farklılık olarak ön plana çıkıyor. Türkiye’de 40’a yakın şehirde faaliyet gösteren Maydonoz Döner’in kısa dönemde Türkiye’nin her ilinde olmak hedefinin yanı sıra en önemli hedeflerinden birisi Avrupa’nın önemli şehirlerinde de yer almak. Bu hedefe giden yol için ilk adım Almanya’nın Stuttgart kentinde atıldı.

İlk şubesini Almanya’nın Stuttgart kentinde açacak olan Maydonoz Döner, Avrupa’nın en büyük döner tedarikçilerinden Öztürk Döner ile yeni bir başarı hikâyesi yazmaya hazırlanıyor.

Avrupa çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Genel Müdür Ömer Şeyhin, “Farklı kültürlere hitap eden eşsiz soslu lezzetleri, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kalite anlayışıyla dünyanın en bilinen döner markası olmak.” en önemli misyonumuz açıklamasını yaparken “Vizyonumuz doğrultusunda biz dünyada bilinmek istiyoruz. Şu an da faaliyette olan şube sayımız 150. Yaklaşık 1 ay gibi zaman içerisinde faaliyete geçecek franchise sözleşmesi imzalanmış,  şantiye aşamasında olan 20 şubemiz daha bulunmakta. Maydonoz Döner 3 ülke 39 şehirde 150’noktada hizmet veriyor. Türkiye dışında şu anda Gürcistan’da 2 şube (Batum ve Tiflis) ile aktif olarak varız. Yakında Almanya Stuttgart şehrinde de ilk şubemizi açarak Avrupa operasyonumuzu başlatmış olacağız. Maydonoz Döner,  5 yıl içerisinde 450 şubeye ulaşmayı hedeflemekte. Bu şubelerin dağılımı; Türkiye’de 400,  yurt dışında 10 ülkede 50 şube şeklinde hedeflenmiştir.” dedi.

Öztürk Döner Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Öztürk’te, Türkiye ve Gürcistan’dan sonra Avrupa operasyonunda Maydonoz Döner ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu; “Öztürk Döner olarak Avrupa’da sahip olduğumuz üretim gücümüzü franchise alanında başarılı bir marka ile sahaya taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tesislerimiz alanında en iyisi ve en iyi makine parkurunda sahibiz. Bu gücümüzü ve yılların getirdiği birikimimizi yine güçlü bir marka ile birleştirerek saha indiriyoruz. Yani kısaca Öztürk Döner ve Özpetek Döner üretim alanındaki tecrübesini ve donanımını Maydonoz Döner ile birleştirerek aslında her franchise markasının sahip olması gereken işbirliği modelini oluşturdu.” sözleriyle ifade etti.