Uncategorized

DÜNYANIN EN BİLİNEN DÖNER MARKASI OLMAYI HEDEFLİYORUZ

Halihazırda bulunan şubelerinin büyük bir kısmını franchise sistemiyle hayata geçiren Maydonoz Döner, Türkiye’nin her noktasında olma iddiasını sürdürüyor. Maydonoz Döner Franchise’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Dağlı ile bir araya geldiğimiz Nisan sayımızda Dağlı, yurt içi ve yurt dışında hayata geçirecekleri yeni projeleri okurlarımız için aktardı.

Maydonoz Döner’in 2023 yılının ilk aylarıyla birlikte 140’a yaklaşan şube sayısının kaçı franchise sistemiyle müşterileriyle buluşuyor?

Şubelerimizin büyük bir kısmı franchise’lerimize aittir. Yalnız Maydonoz Döner olarak yaptığımız güzel bir çalışmadan bahsetmek istiyorum. Belki de model olarak Türkiye’de sadece bizim markamızda vardır diye düşünüyorum. Maydonoz Döner çalışanlarının ortak olduğu bir şirketimiz bulunmakta. Bu şirketimizin şu anda iki adet şubesi bulunuyor. Maydonoz Döner’in şube ayağındaki kârlılıktan personelimiz de gelir sağlamakta. Çalışan arkadaşlarımız bu şirketimizin her geçen gün şube sayısını artırmayı hedeflemektedir.

Bunun haricinde markamızın ortaklarının da şahsi şubeleri bulunmaktadır. Ortaklara ait şahsi şube sayısı da 7 adettir.

Franchising sisteminizle yatırımcı adayları için sunduğunuz avantajlar nedir, gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen bir girişimci Maydonoz Döner’i neden tercih etmeli?

Maydonoz Döner’in misyonu; sağlıklı ve lezzetli ürünleri nezih mekanlarda ulaşılabilir fiyatlarla sunmak ve aynı zamanda iş ortaklarıyla sürekli iletişim halinde kalarak gelişimlerini sağlamak ve kârlılıklarını artırmak. Misyonumuzdaki her cümlenin ve her kelimenin altını tam anlamı ile doldurduğumuz için yatırımcılar Maydonoz Döner’i tercih etmektedirler.

Bizi tercih eden yatırımcılar misyonumuzdaki her cümleyi, mevcutta bulunan şubelerimizi ziyaret ederek hem kendi gözleri ile görüyor hem de şubelerimizin kendilerinden duymuş oluyor.

Yeni açılacak şubeleriniz hangi lokasyonlarda yer alacak?

Şunu belirtmek isterim ki Maydonoz Döner’in vizyonu; farklı kültürlere hitap eden eşsiz soslu lezzetleri, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kalite anlayışıyla dünyanın en bilinen döner markası olmak.

Vizyonumuz doğrultusunda biz dünyada bilinmek istiyoruz. Şu anda faaliyette olan şube sayımız 115. Yaklaşık 1 ay gibi bir zaman içerisinde faaliyete geçecek franchise sözleşmesi imzalanmış, şantiye aşamasında olan 26 şubemiz daha bulunmakta. Yaklaşık olarak 1 ay gibi bir zaman sonra Maydonoz Döner 3 ülke ve 37 şehirde 140 noktada hizmet veriyor durumda olacak. Türkiye dışında şu anda Gürcistan’da 2 şube (Batum ve Tiflis) ile aktif olarak varız. Yakında Almanya Stuttgart şehrinde de ilk şubemizi açarak Avrupa operasyonumuzu başlatmış olacağız.

Maydonoz Döner, 5 yıl içerisinde 450 şubeye ulaşmayı hedeflemekte. Bu şubelerin dağılımı ise Türkiye’de 400, yurt dışında 10 ülkede 50 şube şeklinde hedeflenmiştir.