AVM

TOPLU YAŞAM ALANLARININ HEMEN HEMEN HEPSİNDE NOVA CLINIC VAR

Sağlık hizmeti çerçevesinde toplu yaşam alanlarının olduğu hemen hemen her alanda Nova Clinic ile bir temas kuruluyor. Sağlık alanında kusursuz hizmet mottosu ile yüzlerce işletmeye çözüm ortaklığı sunan Nova Clinic ile yaptığımız röportajda, Nova Clinic Genel Müdür Yardımcıları Çiğdem Tekçe ve Meryem Çirik ile hizmet modellerini detaylandırdık.

Nova Clinic olarak hizmet modellerinizi detaylandırır mısınız?

Nova Clinic, hastane öncesi acil sağlık hizmetleri ve mobil sağlık hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, sadece bu alanlara konsantrasyonu olan bir kuruluştur. Bu sektörde ilk defa dijital operasyon merkezi kurarak, uzaktan personel çalıştırma konusunda kendisini geliştirmiş ve teknolojilerini global ölçekte pazarlama konusu haline getirmiştir. Sağlık alanındaki hizmetlerimiz;

  • Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi (AVM revir HizmetleriAkıllı Revir),
  • Acil Tıbbi Panik Butonu Hizmetleri,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği,
  • Ambulans Servisi Hizmetleri,
  • Acil Sağlık Hizmetleri Doktorlu ve Sağlık Ekipli Hizmetler,
  • Hava Ambulans ve Hava Taksi Hizmetleri,
  • Mobil Sağlık Hizmetleri,
  • İlkyardım Eğitim Hizmetleri,
  • Nova Clinic Proje Yönetimi şeklindedir.

Toplu yaşam alanlarının olduğu hemen hemen her alanda Nova Clinic ile bir temas kuruluyor diyebilir miyiz?

Tabii ki diyebiliriz. Alışveriş merkezleri, endüstriyel sahalar, konserler, şantiyeler, havalimanları gibi hayatın ve insanın olduğu hemen hemen her alanda bir Nova Clinic var. Çünkü; toplu yaşam alanlarında insan ve insan sağlığını tehlikeye sokabilecek herhangi bir durum karşısında anında müdahale hayati önem taşımaktadır. Toplu yaşam alanları içerisinde sunulan sağlık hizmeti, sağlık prosedürlerinin sağlanması ve acil tıbbi müdahale ünitelerinin işlevsel olması açısından oldukça önemlidir. Hastane öncesi sağlık hizmeti olarak bilinen revir işletmeciliği diğer adıyla acil tıbbi müdahale üniteleri alanında Nova Clinic olarak yüzlerce işletmeye çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük özel ambulans fi losu olduğunuzu biliyoruz, özel ambulans hizmetinizden bahsedebilir misiniz?

Türkiye’nin en büyük özel ambulans fi losu olarak sektöre kök vermiş bir sağlık kuruluşuyuz. Sağlık bizim sadece işimiz değil, aynı zamanda motivasyonumuz mottosu ile sağlığın bir işten daha fazlasını olduğunu Nova Clinic olarak vurguluyoruz. Nova Clinic Özel Ambulans Hizmeti olarak; Kara Ambulansı, Hava Ambulansı, Hasta Nakil Aracı Medikal Eskort hizmet modellerinde tam profesyonel sağlık hizmeti sunmaktadır. Nova Clinic, yerel ve uluslararası organizasyonlarda profesyonel sağlık kadrosu ile birlikte özel ambulans hizmeti vermektedir. Özel Ambulans Hizmeti ile birlikte; konser, fuar, seminer, yarışma vb. her organizasyonda acil sağlık hizmeti, revir kurulumu ve sağlık tırı hizmeti de verilmektedir.

Çalışan motivasyonu ve kariyer yönetimi hakkında bilgi verebilir misiniz?

İşimiz; insan sağlığı süreçlerini kusursuz bir şekilde yönetmek. Kusursuz bir süreç yönetimini çalışan motivasyonu ile direkt ilişkili olarak görüyoruz. Operasyon alanında görevlendirdiğimiz personellerin kariyer alanında kendilerine yatırım yapmaları için olanaklar sunuyor ve çalışma modellerini kariyer hedefl erine uygun olarak şekillendiriyoruz.