AVM Öne Çıkanlar

ŞEHRİN KAVUŞMA NOKTASI ISPARTA MEYDAN AVM

23 Nisan 2022’de binlerce kişinin katıldığı muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını açan Isparta Meydan Alışveriş Merkezi, 25 yıl sonra tamamlanan inşaat sürecinin ardından Isparta halkının “gerçeğe dönüşen bir hayali olarak” faaliyete geçti. Isparta Meydan AVM; kültürel faaliyetleri, ilk defa gerçekleştirilen etkinlikleri, dev konserleri, birbirinden seçkin markaları ile şehrin en nezih ve en güvenilir alışveriş ortamını sunuyor.

Yönetimi ve kiralaması JLL tarafından yürütülen Isparta Meydan AVM; merkezi konumu, bünyesinde barındırdığı konferans, tiyatro, toplantı, sergi salonları, kütüphanesi ve nikâh salonundan oluşan kültür merkezi, camii, kurs merkezi, adını aldığı meydanı, dev eğlence merkezi, sineması, açık ve kapalı AVM konseptini bir arada sunabilmesi ile Isparta’nın geleceğe açılan kapısı.

Isparta Meydan AVM 5.000 m2’lik Koçtaş, 3.000 m2’lik çocuk oyun ve eğlence alanı, şehrin en modern sineması, şehre ilk defa en yeni konseptleri ile gelen markalar, kafe ve restoranları ile şehrin sembolü olurken, istihdama sağladığı doğrudan ve dolaylı katkı ile de şehrin ticaret ağına önemli ölçüde katkı sağladı.

44.462 m2’lik kiralanabilir alanı ile bölgenin en büyük AVM’lerinden olan Isparta Meydan AVM; Isparta’ya 50 km uzaklıktaki Burdur ile komşusu Afyon’dan önemli sayıda ziyaretçi ağırlarken, şehrin Ege ve Akdeniz Bölgesi’ni iç bölgelere bağlayan kavşakları sayesinde gül ve lavanta festivalleri ile yerli ve yabancı turistin uğrak noktası konumuna ulaşacak.

Gençlerin yeni buluşma ve sosyalleşme alanı olan Isparta Meydan AVM; bünyesine katacağı yeni markalarla ve daha önce gerçekleştirilmemiş etkinlikler ile şehrin ilklerle ve yeniliklerle kavuşma hikâyelerini yazmaya aralıksız olarak devam edecek.

ISPARTA MEYDAN SHOPPING MALL, THE MEETING POINT OF THE CITY

Isparta Square Shopping Mall opened its doors with a magnifi cent opening ceremony on April 23, 2022, which thousands of people attended. It started to operate as a “dream come true” for the people of Isparta after the construction process was completed 25 years later. Isparta Meydan Shopping Mall offers the city’s most decent and reliable shopping environment with cultural activities, first-time events, big concerts, and prominent brands.

I sparta Meydan Shopping Mall has been managed and leased by JLL. It will be the gateway to the future of Isparta with its central location, cultural center consisting of conference, theater, meeting, exhibition halls, library and wedding hall, mosque, course center, piazza it takes its name from, giant entertainment center, cinema, and combining the open and closed shopping mall concept.

Isparta Meydan AVM has become the city’s symbol with its 5,000 m2 Koçtaş, 3,000 m2 children’s playground and entertainment area, the most modern cinema in town, the brands that entered the city with the newest concepts for the fi rst time, its cafes and restaurants. It also contributed signifi cantly to the city’s trade network via direct and indirect contributions to employment.

Isparta Meydan Shopping Mall is one of the largest shopping malls in the region, with its 44,462 m2 rentable area. It will host a signifi cant number of visitors from Burdur, the city 50 km away from Isparta and its neighbour Afyon. Furthermore, it will be a frequent destination for local and foreign tourists with rose and lavender festivals thanks to the city’s junctions connecting the Aegean and Mediterranean regions to the hinterland.

Isparta Meydan Shopping Mall, the new meeting and socialization area for young people, will continue to write the stories of the city’s engagement with fi rsts and innovations with the new brands it will incorporate and events that have not been held before.