Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

EMİN ADIMLARLA SEKTÖRDE BÜYÜMEYE
DEVAM EDİYORUZ

AVM lojistiği sektöründe hizmet veren Ankagrup Lojistik kalitesini üst seviyede tutuyor. Kullandığı ürünlerinde AVM zeminine, duvarına, asansörüne vb. alanlara zarar vermemek adına son derece titiz davranan Ankagrup Lojistik, güvenliğe de oldukça önem veriyor. Ankagrup Lojistik Temizlik A.Ş Genel Müdürü Kamuran Zorba ile Eylül sayımızda hizmetleri hakkında konuştuk.

Ankagrup Lojistik olarak hizmetlerinizden bahseder misiniz? Özellikle AVM lojistiğinde dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir? Kullandığınız ekipmanlar hakkında bilgi veriri misiniz?

AVM’lerin içerisinde ürünlerin bir noktadan diğer bir noktaya taşınması, dağıtım ve sevkiyat işlemleri profesyonel olarak yapılması gereken bir lojistik operasyonudur. Bu anlamda çözüm ortağı olarak çalıştığımız AVM’lerin ürün kabul süreçlerini yöneterek, iş yükünü bir anlamda hafi fl etiyoruz. AVM lojistiği, AVM içerisinde bulunan markalara lojistik anlamında ihtiyaç duydukları hizmeti her an, hızlı ve güvenli bir şekilde sağladığından ve AVM’lerin içerisinde non-stop devam eden lojistik ihtiyaçlarına cevap verdiğinden önemlidir. AVM lojistiği hizmeti ürün kabul noktasının her türlü organizasyonu, işletmelerle olan kordinasyonu, ürün kabul noktasının kullanımında rezervasyon planı oluşturulması, ürün kabul noktasından işletmelere gelen tüm kargo, posta, diğer tüm ürünlerin işletmelere eksiksiz, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması süreçleri ile diğer taşımacılık hizmetlerinden farklıdır. Ürünlerin dağıtım ve teslimatında, bakımları düzenli aralıklarla yapılan kapalı formda AVM zeminine göre seçilmiş özel rulmanlı taşıma araçları ile ürün teslimat sürecini hızlı ve güvenli bir şekilde sürdürüyoruz. AVM de taşıma işlemi sırasında zarar görebilecek duvar, asansör, korkuluk bölümlerini korumak amacı ile de taşıma araçlarının köşelerini koruyucu yumuşak malzemeyle kaplıyoruz.

Ankara merkezli bir fi rma olarak lokasyonun size kattığı avantajlardan söz eder misiniz?

Firmamızın merkezinin Ankara’da olması farklı illerdeki operasyonel süreçleri yönetme adına ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. En önemlisi hızlı aksiyon alıp müdahale süresini minimumda tutmamızı sağlamaktadır.

2022 yılının 3.çeyreğini geride bırakırken ilerleyen zamanlardaki projelerinizden bahseder misiniz? Güvenliği sağlamak adına bünyenizde ne gibi önemler alıyorsunuz?

Sektörde kaliteli hizmet veren fi rmamız her geçen gün mutlu müşteri sayısını artırmaktadır. Yıllardır AVM sektöründe hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenli şekilde hizmet sunduğumuzdan dolayı emin adımlarla sektörde büyümeye devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojik çözümler ile hizmet kalitesini sürekli artıyoruz. Ürün dağıtım ve tüm operasyon süreçlerinin kontrolü için karekodlu güvenliği artırılmış sistemler kullanıyoruz.