Ana içeriğe atla

ds

 

TAVUK DÜNYASI’NDAN 6 YILDA TAM 150 RESTORAN

20.04.2018 - 13:42

Kurulduğu günden bu yana hızlı büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 150. restoranını Bodrum Cadde’de açtı.

Akıl almaz lezzeti ve farklı konseptiyle gönüllerde taht kuran Tavuk Dünyası, 6 yıl gibi kısa bir sürede 37 ilde 150 restorana ulaştı. Ürünleri kocaman, doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunarak sektöründe yeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, yüzde 96 müşteri memnuniyeti oranıyla bu açılımını tescillemiş oldu.

2018 yılı başından bu yana yaptığı yeni yatırımlarla birlikte lezzet noktaları haritasına yenilerini ekleyen Tavuk Dünyası, Bodrum Neyzen Tevfik caddesinde konuklarını ağırlamaya başladı. 150. restoranı aynı zamanda markanın Bodrum’da da hizmet vermeye başlayan ilk restoranı oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Tavuk Dünyası olarak 150. restorana ulaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Başarılı bir girişimcilik örneği olarak yeme – içme sektöründeki yerini kendine açtığı yepyeni kulvarla alan Tavuk Dünyası, sahip olduğu ayrıcalıklarıyla da daha ilk günden itibaren dikkatleri de çekmeyi başardı. Gerek konuklarımızın gösterdiği teveccüh gerekse de markamıza duyduğu güvenle bu ailenin bir parçası olan yatırımcılarımızla birlikte kesintisiz büyümemizi yıllar içinde daha da hızlandırarak sürdürdük. Tavuk Dünyası kuruluşunun üzerinden çok da uzun olmayan bir zaman geçmesine rağmen, bugün Türkiye’nin 37 şehrinde 150 restoranıyla hizmet veren bir markaya dönüştü. Ödüllü lezzetlerimizi sunduğumuz keyifli ve konforlu restoran ortamımız, sahip olduğumuz üstün hizmet ve kalite anlayışımızla önümüzdeki dönemde de ailemizdeki yerini alacak yeni yatırımcılarımız ile birlikte büyümemizi sürdüreceğiz. Türkiye’de bulunmadığımız şehirleri de lezzet noktaları haritamıza katacak ve daha çok lezzet severin ödüllü ürünlerimizle tanışmasını sağlayacağız. 150. restoranımıza ulaşmamızı sağlayan tüm yatırımcılarımıza, çalışanlarımıza ve Tavuk Dünyası şubelerini ziyaret eden tüm konuklarımıza da yanımızda oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz.”

ds

Yukarı