Ana içeriğe atla

 

AVM

Tavuk Dünyası konforlu restoranı ve ödüllü lezzetleriyle şimdi de İstmarina AVM’de

29.03.2018 - 12:06

Tavuk Dünyası, 148. restoranını Kartal’da sahile sıfır konumu ve adalar manzarası ile dikkat çeken İstmarina AVM’de açtı.

Yeme-içme sektörüne getirdiği yeniliklerle fark yaratan Tavuk Dünyası, 2018 için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni restoranlar açmaya ve kesintisiz büyümesini sürdürmeye devam ediyor.

 

Lezzetseverleri cadde ve AVM’lerdeki konforlu restoranlarında ödüllü lezzetleriyle buluşturan Tavuk Dünyası, yepyeni restoranı, İstanbul Anadolu yakasının deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çeken Kartal’da yeni bir proje olarak alışveriş meraklılarını ağırlamaya başlayan İstmarina AVM’de hizmete açtı. 3 kattan oluşan İstmarina AVM’de açık ve kapalı alışveriş mekanların yanı sıra 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, birçok sosyal ve çocuk oyun alanları ile yaklaşık 200 mağaza bulunuyor.

 

2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı şubeleriyle Türkiye’de toplam 37 şehirde 148 restorana ulaştı.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Tavuk Dünyası olarak hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritamızı büyütmeye devam ediyoruz. Kartal Sahil’de geçtiğimiz yıl açtığımız cadde restoranımızdan sonra şimdi de lüks ve konforlu ortamıyla yeni bir proje olarak dikkat çeken İstmarina AVM’deki restoranımızı hizmete açtık. İstmarina AVM’deki restoranımızla birlikte İstanbul’da 58. lezzet noktamıza da ulaştık. İstanbullu lezzet severleri şehrin farklı birçok bölgesinde yer alan keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle ağırlamak bizler için gerçekten heyecan verici dedi.

 

Türk Mutfağının En Dengeli Hali

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

 

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

 

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası 2017’de de ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ ürünleriyle, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün tarafından yapılan değerlendirmelerle ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

ASDAS

Yukarı