Ana içeriğe atla

 

AVM

MİSAFİRLERİMİZİN YÜZÜ GÜLÜYORSA HEDEFİMİZE ULAŞTIK DEMEK

12.10.2020 - 11:00

Green Salads Genel Koordinatörü Tuğrul Demirci, büyümelerinde ‘misafir’lerinin geri dönüşlerinin önemli rol aldığını söyledi ve ekledi: “Misafirlerimizin güler yüzü ve samimiyetini yakaladığımız takdirde hedeflerimize ulaşmış oluyoruz. Lezzet kalitemizden ödün vermeden her daim gelişime açık olmamız ise bizi bugünlere getirdi.”

Green Salads olarak büyüme stratejilerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?

Bizim için müşteri kavramı olmamakla birlikte, misafirlerimizin memnuniyeti esastır. Misafirlerimizin güler yüzü ve samimiyetini yakaladığımız takdirde hedeflerimize ulaşmış oluyoruz. Misafirlerimizin geri dönüşleri büyümemizde önemli rol alıyor. Lezzet kalitemizden ödün vermeden her daim gelişime açık olmamız ise bizi bugünlere getirdi.

Franchising koşullarınızdan kısaca bahseder misiniz? Dikkat ettiğiniz unsurlar nelerdir?

Green Salads ailesi olarak 2008 yılında Airport şubemizde bu yola çıktık. İlk franchise şubemizi ise 2010 yılında Torium şubemiz ile başlatmış olduk. Bizim için franchise kavramının altında yatan 2 ana konu mevcut. Bunlar; güven ve dürüstlük. Bu başlıklar tamamlandıktan sonra geri kalan tüm koşullar aramızda oluşan birlikteliğin verdiği bağ ile kolaylıkla aşılmakta.

Devam edecek olursak beklentilerimiz arasında tüm çalışma saatini Green Salads adına harcayabilecek, yeterli istek, öğrenme arzusu, heyecan ve finansal kaynaklar da dikkate aldığımız unsurlardır.

Şubelerinizde ürün ve hizmet standardını nasıl sağlıyorsunuz?

Öncelikli olarak merkez bünyemizde tüm sistem gıda mühendislerimiz ve veteriner hekimlerimiz gözetiminde ilerliyor. Şubelerimize ulaştırdığımız her ürünün kalite standartları en üst seviyede tutuluyor. Personellerimiz işe başlamadan önce ve işe başladıktan sonra devamlı olarak eğitimlere tabii tutuluyor. Saha denetmenlerimiz ve bölge müdürlerimiz ise tüm şubelerimizde gerekli raporlamaları yaparak ürün ve hizmet standardımızın aynı kalmasında büyük rol alıyor.  Bu zincirin bozulmaması sayesinde şubelerimizdeki ürün ve hizmet standardını rahatlıkla sağlıyoruz.

TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜYORUZ

Mevcut franchise şube sayınız nedir? Gelecek dönem hedefleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Şu an mevcut 20 adet franchise şubemiz var. Sürekli gelen görüşme talepleri göz önüne alındığında sayının artacağını ön görebiliyoruz. Şehir dışında açılan şubelerimiz arasına Edirne ve Bursa’dan sonra İzmir şubelerimizi de ekledik. Genişleyen yelpazemizle birlikte taleplere daha fazla olumlu dönüşlerimiz gerçekleşebilecek ve gelecek dönemler de sayımız git gide artacaktır.

ASDAS

Yukarı