Ana içeriğe atla

S

 

Juico, Avrupa’da Türkiye’yi temsil edecek

14.10.2016 - 18:07

Türkİye’de coldpress(soğuk sıkım) sebze ve meyve sularıyla yenİ bİr pazar yaratan, lezzet ve sağlığı bİr arada sunan sağlıklı beslenme markası Juico, European Business Awards 2016 ödüllerİ programında ülkemİZİ Ulusal Şampİyon olarak Avrupa’da temsİl edecek.

Türkiye’ye sıvı detoks kavramını getiren, lezzeti ve sağlığı bir arada sunan Juico, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden sayılan “European Business Awards”ta girişimcilik kategorisinde Türkiye Ulusal Şampiyonları arasına girdi. Dünyanın en parlak şirketlerinin dahil olduğu, temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı en prestijli ödüllerinden biri olan European Business Awards, çok daha güçlü ve daha başarılı bir iş dünyası yaratmak amacıyla her yıl yeni adaylar ve finalistlerle büyük bir heyecanla, gerçekleştiriliyor.
Bu sene 10.’su düzenlenen ve 34 ülkede 30 bini aşkın firma ile iletişim kurulan yarışmanın bir sonraki aşaması olan Uluslararası ‘Ruban d’Honneur’ unvanı için yarışacak olan Juico, halk oylama sistemiyle ödül veren European Business Awards’ için başarı hikayesini anlattığı bir tanıtım videosunu hazırlayacak. Video, 9 Ocak 2017 tarihinden itibaren yarışmanın internet sitesinde yayınlanmaya başlayacak. 
Dünya genelinde dileyen herkes 9 Ocak-1 Mart 2017 tarihleri arasında oy kullanabilecek. Oy kullanmak için web sitesine girenler, kategoriye ya da ülkeye göre seçim yapacak. Ülkeye göre oy kullanacaklar oy vereceği ülkenin bayrağını, kategoriye göre oy kullanacaklar ise seçecekleri kategori ile ilgili ikonu tıklayarak oy verebilecek.
European Business Awards Ödül Programı kapsamında Türkiye Ulusal Şampiyonları arasına seçilmesini değerlendiren Juico’nun kurucularından Sedef Dördüncü, “Juico olarak European Business Awards’taTürkiye’yi temsil ediyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı sayesinde bu başarıyı elde ettik. Ülkemizi kadın girişimci olarak uluslararası arenada temsil ettiğimiz için çok heyecanlıyım” dedi. Juico kurucu ortaklarından Deniz Derman ise,“ Juico olarak, yoğun iş temposunda çalışan ve sağlıklı beslenmek isteyip de zaman bulamayanlar için tercih edilen bir markayız. Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi artırıyor, yeni yatırımlar yapıyoruz ve markamızın sağlıklı beslenme anlamında öncü duruşunu desteklemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizi böyle bir platformda temsil etmek mutluluk verici” dedi.
 

n

Yukarı