Ana içeriğe atla

ds

 

HD İskender ve HD Döner, Maltepe Piazza AVM’de

20.04.2018 - 15:12

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

2017 yılında şirket gelişimi adına başarılı çalışmalara imza atan HD Holding, 2018 yılında Türkiye’nin farklı illerinde açacağı yeni restoranlarıyla daha fazla misafire ulaşmayı planlarken, 2023 yılında ise tüm markaları ile toplam 500 restorana ve 6.500 çalışana ulaşarak büyümeyi hedefliyor.

Her yıl 20 milyon kişiyi misafir ettiklerini belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ: “1995 yılından bu yana, misafirlerimize; her restoranımızda istediği zamanda, ulaşılabilir fiyata ve gönül rahatlığıyla yiyebileceği Türk mutfağı lezzetlerini sunmayı ilke edindik. HD Holding olarak ana hedefimiz, lezzetlerimizi yeni restoranlar açarak daha fazla misafirimizle buluşturmak, yeni yatırımlarımızla birlikte bin kişiye daha istihdam sağlamak” dedi.

Türkiye’de 12. restoranı ile Maltepe Piazza AVM’de hizmet vermeye başlayan HD Döner, HD ustalarının kendine özel tarifiyle yapılan geleneksel döneri, siparişe özel olarak hazırlıyor ve her porsiyonda değişmeyen tatta herkesin ulaşabileceği fiyatla misafirlerine sunuyor.

Maltepe Piazza AVM’de, Türkiye’deki 88. restoranını hizmete açan HD İskender ise misafirlerine sadece dana etinden ve yüzde 100 usta eliyle ritüellerini koruyarak hazırladığı iskenderi, yıllara dayanan restorancılık uzmanlığıyla uygun fiyata sunarak herkese farklı bir deneyim yaşatıyor.

 hd

ds

Yukarı