Ana içeriğe atla

 

AVM

DEMLİK’TEN 8 YENİ NOKTA

22.03.2018 - 11:50

Zengin menüsündeki günün her saatine uygun lezzetli ve besleyici ürünleri başta olmak üzere son dönemde aldığı 30 milyon TL’lik yatırımla adından sıkça söz ettiren Demlik; yeni açacağı şubeler ile toplamda 68 noktaya ulaşarak Türkiye'nin dört bir yanındaki hızlı büyümesine devam ediyor.

2013 yılında 2 kiosk ile yola çıkarak 2018 ilk çeyrek sonunda Türkiye’nin dört bir yanındaki nokta sayısını 68’e yükseltecek olan Demlik; Ankara, Lüleburgaz, Balıkesir ve İstanbul’daki 8 yeni mağazası ile hızlı büyümesine devam ediyor.

Karşılaştığı yoğun ilgi sonuncunda Nisan ayında Ankara A City AVM, Balıkesir Onburda AVM, Marmara Anatolium AVM, İstMarin, Sapphire AVM, Pendik NEOMarin ve Lüleburgaz’da misafirleriyle buluşmaya hazırlanan Demlik, 2018 yılı içerisinde yüzde 55’lik bir büyüme öngörüyor.

Mağazalarındaki hem şık dekorasyonu hem de çok sevilen lezzetleriyle herkesten tam not alan, aynı zamanda yaz yaklaşırken hafif ürünleriyle formuna özen göstermek isteyenlere lezzetli ve doyurucu seçenekler sunan Demlik’in zengin menüsünde; kahvaltıdan kek ve böreklere, günlük atıştırmalıklardan yemeklere uzanan alternatifler bulunuyor.

demlik

ASDAS

Yukarı