Ana içeriğe atla

S

 

'YA KİRA YA ANAHTAR' DİYEN DÜKKAN SAHİPLERİ VAR

15.05.2020 - 12:04

Osmanlı Kahvecisi Y. K. Başkanı Boğaçhan Göksu: “Sektör olarak bizim bu süreçte iki sıkıntımız vardı. Birincisi maaşlar, ikinci de kira konusundaydı. Kısa çalışma ödeneğiyle ilgili ciddi bir çalışma yapıldı. Bunun yanında en önemli sıkıntı kiralar. Bununla ilgili de bir çalışma yapılmalı. Şubelerimiz kapalı olduğu halde birçok dükkanımız kira ödemeye zorlanıyor. Bütün mülk sahipleri için söylemiyorum ama 'Ya kirayı ya anahtarı getirin' diyen dükkan sahipleri var. “

HD İskender ve HD Döner, Maltepe Piazza AVM’de

20.04.2018 - 15:12

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

HD DÖNER 11. RESTORANINI ATLASPARK AVM’DE AÇTI

12.04.2018 - 15:13

Dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, bulunduğu her pazarda Türk mutfağının lider temsilcisi olmayı ilke edinmiş HD Holding, HD Döner markası ile Atlaspark AVM’de misafirlerini ağırlamaya başladı.

Pideor’un yeni durağı Bomonti

12.04.2018 - 10:57

Aktaşlar Lezzet Grubu, yeni restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pide çeşitlerinden oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Pideor, yeni lokasyonu Bomonti’de lezzet tutkunlarını bekliyor.

Subscribe to Yeme ve İçme Alanları

GGG

Yukarı