Ana içeriğe atla

ds

 

KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZ PASAPORT PİZZA’YA GÜÇ VE ENERJİ KATIYOR

18.09.2020 - 16:42

Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, ile kadın girişimlere yönelik çalışmaları hakkında konuştuk. 2021 yılında kadın girişimcilere çok özel destekler sunacaklarının müjdesini veren Özdemir, “20’ye yakın kadın girişimcilerimiz markamıza güç ve enerji katmaktadır. Kadın girişimcilerimizi çok daha fazla önemsiyor ve gerekli

AYAKTA KALABİLMEK İÇİN HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ

20.07.2020 - 10:46

UFRAD Franchising Derneği ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ortak bir açıklama yaparak AVM’lerde yer alan işletmeler için, başta kira ve yemek katı işletmelerine yönelik olmak üzere bir dizi tedbir önerdi. Kira konusunda AVM’lere çağrıda bulunan UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Mustafa Aydın, “Ayakta kalabilmek için herkesten destek ve anlayış bekliyoruz. Çünkü sektörün durması Türkiye ekonomisinin durmasıdır.” dedi.

'YA KİRA YA ANAHTAR' DİYEN DÜKKAN SAHİPLERİ VAR

15.05.2020 - 12:04

Osmanlı Kahvecisi Y. K. Başkanı Boğaçhan Göksu: “Sektör olarak bizim bu süreçte iki sıkıntımız vardı. Birincisi maaşlar, ikinci de kira konusundaydı. Kısa çalışma ödeneğiyle ilgili ciddi bir çalışma yapıldı. Bunun yanında en önemli sıkıntı kiralar. Bununla ilgili de bir çalışma yapılmalı. Şubelerimiz kapalı olduğu halde birçok dükkanımız kira ödemeye zorlanıyor. Bütün mülk sahipleri için söylemiyorum ama 'Ya kirayı ya anahtarı getirin' diyen dükkan sahipleri var. “

HD İskender ve HD Döner, Maltepe Piazza AVM’de

20.04.2018 - 15:12

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, HD Döner ve HD İskender markaları ile Maltepe Piazza AVM’de 2 restoran açılışı birden yaparak hızla büyümeye, daha fazla misafiri dışarıda daha iyi bir yemek yeme deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

HD DÖNER 11. RESTORANINI ATLASPARK AVM’DE AÇTI

12.04.2018 - 15:13

Dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, bulunduğu her pazarda Türk mutfağının lider temsilcisi olmayı ilke edinmiş HD Holding, HD Döner markası ile Atlaspark AVM’de misafirlerini ağırlamaya başladı.

Pideor’un yeni durağı Bomonti

12.04.2018 - 10:57

Aktaşlar Lezzet Grubu, yeni restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pide çeşitlerinden oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Pideor, yeni lokasyonu Bomonti’de lezzet tutkunlarını bekliyor.

Subscribe to Yeme ve İçme Alanları

ds

Yukarı