Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

NTS Danışmanlık Yelken Takımı

15.11.2018 - 11:29

İŞ HAYATINDAKİ BAŞARILARININ DIŞINDA YELKEN SPORU İLE İLGİLENEN VE YELKEN YARIŞLARINDA YER ALAN NTS DANIŞMANLIK KURUCUSU BEHİYE SAVAŞKAN VE EKİBİ, BU ALANDA DA BİRÇOK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de sizi NTS Danışmanlık ile yelken yarışlarında izledik. Hem yarıştınız, hem NTS Danışmanlık olarak denize yelken açtınız. Sponsor olma fikri nasıl ortaya çıktı?
Yelken, takip ettiğim ve izlerken keyif aldığım bir spor dalı. İzlerken keyif alıyorsam, bu aktiviteyi yaparken kim bilir ne kadar adrenalin yaşayacağımı ve keyifli olacağımı düşündüm. Başladığım her işte başarılı ve en iyiler arasında olmayı hedeflediğim için şirketimin de bunun bir parçası olmasını arzu ettim. “Dünyayı şekillendiren su ve rüzgârdır, yatırımlarınızı şekillendiren doğru tercihlerinizdir“ diyerek NTS Danışmanlık olarak tekne yarışlarında yelken açmaya başladık ve takımımızı kurduk. 
NTS Danışmanlık olarak perakende ve gayrimenkul sektöründe birçok başarılı projeye imza atmış bir firmayız. Kendi sektörümüzde başarılarımız devam ederken, bu keyifli ve heyecan verici sporda da başarıyı devam ettirelim istiyoruz. Bu sene NTS Danışmanlık yelken takımı olarak birçok ödül aldık, bu başarımızı da gelecek yıllarda devam ettirmeyi arzu ediyoruz. 

nts
 

ASDAS

Yukarı