Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Hilltown AVM

14.12.2017 - 14:03

Hilltown AVM: 7 farklı şehirde Optimum, Piazza ve Kozzy markalı 8 alışveriş merkezi ile hizmet veren Rönesans Gayrimenkul’ün, Küçükyalı’da yeni trendleri içinde barındıran mimari anlayışla inşa ettiği ve ziyaretçilerine farklı bir deneyim sunduğu dördüncü jenerasyon alışveriş merkezi Hilltown, sahip olduğu marka karması, Adalar manzarasına karşı konumlanan restoranları, alışveriş caddeleri, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve geniş eğlence alanlarıyla Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezlerinden…
63 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanı olan Hilltown’da 200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 kafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor.
Hilltown’da çocuklar için yaklaşık bin 600 metrekare açık oyun alanı yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu alanda klasik oyuncaklar yerine çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan Danimarka’dan temin edilen özel oyuncaklar bulunuyor. Bunların yanı sıra çok amaçlı bir konser alanı da Hilltown’da ziyaretçileri bekliyor. Canlı müzik performanslarının sergilendiği ve farklı performansların sahnelendiği toplam 2 bin 700 metrekarelik bu alan, Anadolu Yakası’nın eğlence ve kültür hayatına katkı sağlıyor.

ASDAS

Yukarı