Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

ESAS 39 BURDA AVM LÜLEBURGAZLILARLA BULUŞTU

20.04.2018 - 12:14

Trakya bölgesinin yeni çekim merkezi olmaya hazırlanan Esas 39 Burda AVM, 19 Nisan’da kapılarını açtı. Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Kazım Köseoğu’nun da katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Esas 39 Burda AVM, birbirinden ayrıcalıklı sunumları ve hizmet anlayışı ile Lüleburgazlıları yepyeni bir dünyaya davet ediyor.

Lüleburgaz’da yer alan Esas 39 Burda AVM; farklı tarih ve kültürlerden ilham alarak oluşturulan 4 farklı konsepti, farklı lezzetlerin bir araya geldiği 4 farklı avlusu, yaz/kış tercih edilecek olan açık/kapalı ferah çarşı sokakları ve şehir dokusuna uyumlu mimarisiyle Trakya Bölgesi’nin yeni çekim merkezi olacak.

Açılış töreninde konuşan Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı açılış konuşmasında şunları söyledi: “Esas Gayrimenkul olarak Anadolu’da AVM’si olmayan tüm illeri yeni 'Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne kavuşturmayı ve sadece alışveriş yapılan klasik alanlar yerine sosyal yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz. Bu yaşam alanını sunmanın yanı sıra Lüleburgaz’da 1200 kişiye istihdam sağlamaya aracılık etmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Esas Gayrimenkul olarak yeni yatırım fırsatlarını takip etmeye devam edecek ve hedeflerimiz doğrultusundaki çalışmalarımızla hız kesmeden ilerleyeceğiz."

Global markaları ve bowling salonunu ilk kez Lüleburgaz’a getirecek olan Esas 39 Burda AVM, ilkleri sunarken, 600 araç kapasiteli otoparkı, 28 bin metrekare kiralanabilir alanı, bin 600 metrekare eğlence alanı, bin 200 metrekare hipermarket alanı, bin metrekare yemek alanı, 100 mağaza ve 6 salonlu sineması ile hizmete hazır mağazalarıyla ziyaretçilerine yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunacak.

ds

Yukarı