Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

ALIŞVERİŞİN TÜM RENKLERİ EMPORIUM OUTLET’TE! KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

05.02.2021 - 09:18

Türkiye’nin en değerli markalarının outlet mağazalarının yer aldığı Emporium Outlet hakkında BBT Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tetik’ten bilgi aldık. Emporium’un benzersiz markaları, mimari detayları, kullanıcı dostu anlayışı ve farklılık yaratacak AVM felsefesiyle alışverişin bütün renklerini barındırdığını belirten Tetik, ziyaretçilerine de şu çağrıda bulundu: “Keşfetmeye hazır mısınız?”

Emporium Outlet’in kuruluşundan bahsedebilir misiniz?

Denizli çok sayıda cadde mağazasına ve AVM’ye sahip. Ancak bu, Antalya-Muğla istikametine giden binlerce aracın yol üzerinde gerçek bir outlet merkezine olan ihtiyacını gidermiyordu. Bu durum, Emporium Outlet’e hayat verenlere, şehrin ve yoldan geçenlerin tüm gereksinimlerini her yönüyle karşılayabilecek bir outlet alışveriş ve yaşam merkezine duyduğu ihtiyacı fark ettirdi. Bu anlamda Denizli’nin ilk otoyol üstü AVM’si fikri, ihtiyacın kaçınılmaz olduğu noktada ortaya çıktı. Çok yakında Covid-19 salgınından kurtularak Ege ve Akdeniz’in serin sularına kavuşurken ve tatil sonrasında tatlı bir yorgunluk ile evlerinize doğru yol çıktığınızda yoğun beklentilerinizi karşılamak, Emporium Outlet’in muhteşem atmosferini bir an önce sizlerle buluşturmak için, tümüyle yenilenen marka karması ve çevre düzeni ile sizleri bekliyor olacağız.

a

Emporium Outlet mimari ve konsept olarak nasıl bir yapıya sahip?

Mallmartturk Danışmanlık yönetiminde olan Emporium Outlet, ulusal ve uluslararası birçok marka, çocuk oyun alanı, kafe ve restoranlarıyla tüm misafirlerine sadece alışveriş imkanı değil, vizyon, marka ve yaşam tarzı sunan bir yaşam merkezidir.  Ulusal ve uluslararası çok sayıda markada outlet mağazaları büyük bir özlemle sizleri bekliyor. Benzersiz markaları, mimari detayları, kullanıcı dostu anlayışı ve farklılık yaratacak AVM felsefesiyle Emporium Outlet, hem Denizli için hem de otoyoldan geçenler için sosyal hayatı yeniden tanımlayan bir yaşam biçimidir. Emporium’da sadece alışverişe endeksli değil, içinde bulunmayı bile özendirecek bir atmosfer oluşturulmuştur.

Sizi, diğer AVM’lerden ayıran felsefiniz nedir?

Emporium Outlet’e hayat veren Tetik Ailesi’nin değerli bireyleri, “keşfetmeye hazır mısınız” sorusuna en uygun karşılığı sunacak bir kurum kimliği yaratmıştır ki; bu sadece görsel bir kimlik değil; Emporium’un kurumsal felsefesini ve kurumsal kültürünü de yansıtan bir bütündür. Bu gerçekleşirken de sektörün temel dayanaklarından farklılaşma isteği doğrultusunda, Emporium Outlet’in kurumsal felsefesi gereği yalnızca iyi ile kötü arasında değil, iyi ile en iyi arasında da seçim yapılmıştır. Bu bağlamda Emporium Outletli olmak, alışveriş ve sosyal yaşam adına aradığınız her ne ise en iyisine, daha kolay ve daha eğlenceli ulaşmak demektir.

Emporium Outlet’in kiralanabilir alanı, mağaza sayısı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Keşfetmeye hazırsanız; Emporium Outlet 4.000 m² kapalı 2000 m² açık olmak üzere 6.000 m² kiralanabilir alana sahiptir. Toplam 22 mağazanın yer aldığı Emporium Outlet, yazın en sıcak günlerinde bile eşsiz doğal klima etkisinde havası, mini hayvanat bahçesi, yüzlerce otobüs ve binek araçlar için otopark alanı ile hizmet vermektedir. Köfteci Yusuf, FLO, Mavi, Koton, Us Polo gibi markaların yanında çocuk oyun dünyası, Türkiye’nin en değerli markalarının outlet mağazaları yer almaktadır. Emporium Outlet, tamamen yerli sermaye ile inşaat edilmiş ve 2017 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. Keşfetmeye hazır mısınız?

ASDAS

Yukarı