Ana içeriğe atla

https://atalian.com.tr/

Yatırım

MAPIC’te milli takım ruhu ile hareket ettik

14.12.2017 - 14:56

Sinan Öncel,  “Uluslararası birçok AVM yatırımcısı ve franchise firması markalarımızla işbirliği yapmak için fırsat kolluyor. Markalarımız Avrupa, Rusya, Balkanlar, Asya ve Kuzey Afrikalı yatırımcılarla franchise firmalarının da yoğun ilgi ile karşılaştılar” dedi.

RE360 çok sayıda profesyoneli bir araya getirdi

14.12.2017 - 14:53

Sektörü sürdürülebilir bir geleceğe taşımak kadar bu geleceğe yeni ufuklar kazandırma kararlılığıyla yola çıkan ve gördüğü büyük ilgi üzerine 2 gün olarak organize edilen “Gayrimenkulün Büyük Buluşması-RE360” geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. 

Ev dekorasyonu ve mobilya sektörü tek çatı altında!

14.12.2017 - 14:51

BAŞTA MOBİLYA VE EV DEKORASYONU OLMAK ÜZERE BİR EVİN İHTİYACI OLAN HER ŞEYİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYACAK OLAN HOME CITY PENDİK AVM; TÜRKİYE’NİN UZMAN MERKEZİ OLARAK HİZMETE GİRMEYE HAZIRLANIYOR. BİRÇOK FARKLI SEKTÖRE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ, MOBİLYA, EV TEKSTİLİ, ZÜCCACİYE, YAPI MARKET, BEYAZ EŞYA, HALI, PERDE VE AYDINLATMA MARKALARINDAN PEK ÇOK SEÇENEK BİR ARADA OLACAK. 

“AVM’ler Ankara için ihtiyaç”

14.12.2017 - 14:49

Nüfus kadar ekonomik açıdan da her geçen yıl büyüyen Ankara’da, AVM’lerin sayısının 40’lara ulaşmasında Ulus, Kızılay gibi eski kent merkezlerinin yapısal sorunları nedeniyle ihtiyaca cevap verememesinin önemli rolü olduğu belirtildi.

Subscribe to Yatırım

https://atalian.com.tr/

Yukarı