Ana içeriğe atla

OPSCO REKLAM

sistem9

Yatırım

Torunlar Mall Of Antalya ilE AVM Sayısını 11’e yükseltti

15.06.2017 - 17:08

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Grubu, 1999 yılında Bursa Zafer Plaza ile başladığı AVM yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Mall of Antalya’nın açılışı ile AVM sayısını 11’e, kiralanabilir alan büyüklüğünü 600 bin metrekareye yükselten Torunlar Grubu AVM’lerinde 12 bin kişiye istihdam sağlıyor. 

Tempoınt projesi için 885 milyon TL yatırım

15.06.2017 - 17:04

SULTANGAZİ’DE TEM KENARINDA YILLARDIR BİRÇOK FİRMA TARAFINDAN TAMAMLANMAYA ÇALIŞILAN ARAZİDE, GÜL PROJE, NATA HOLDİNG ORTAKLIĞIYLA 885 MİLYON TL YATIRIM YAPARAK TEMPOINT PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR. 

Anadolu’nun Yatırımlara ihtiyacı var

12.05.2017 - 17:15

“En büyük hedefimiz arasında; şehirlerin ihtiyaçlarına göre oluşturulacak karma konseptlerde Anadolu’daki perakende sektörünü geliştirmek ve güçlendirmek bulunuyor” diyen Turkmall Başkan Yardımcısı M. Murat Sekmen, “Çünkü sadece büyük şehirlerin değil, Anadolu’nun da buna ihtiyacı var. Ayrıca, bu illerde çok büyük potansiyel de var” dedi.

Tüketici talebi yatırımcıları Anadolu’ya yönlendiriyor

12.05.2017 - 17:13

ANADOLU’YA YAPILAN YATIRIMLARIN ŞEHRE KATMA DEĞER SAĞLADIĞINI DİLE GETİREN SUR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALTAN ELMAS, “HEM DEĞİŞEN VE GELİŞEN TÜKETİCİ EĞİLİMLERİ HEM DE AVM’LERİN ÇEVRESİNE SUNDUĞU SOSYAL VE ÇEVRESEL FAYDALARDAN DOLAYI TÜKETİCİLER BULUNDUKLARI İLLERDE AVM’LERİN OLMASINI İSTİYORLAR. BU TALEP DE YATIRIMCILARIN ANADOLU’YA YÖNELMELERİNİ SAĞLIYOR” DEDİ.

Mannheim’de yükselen değer; K1 Karree Mannheım AVM

12.05.2017 - 17:11

Mamaco kurmuş olduğu Mamaco İnvestmenr&Advisory şirketi ile Almanya’da AVM yatırımı için kolları sıvadı. Proje, ülkenin en büyük 20 şehri arasında yer alan ve perakende de Almanya’nın 9. sırasında olan Mannheim şehrinde faaliyete girecek. 2018 yılının ikinci çeyreğinde hizmete girecek olan AVM hakkında bilgiler aldığımız K1 Karree Mannheim AVM Yatırımcı Ortağı Ömer Nohut, “Türk perakende firmaları için büyük bir fırsat oluşturuyoruz” dedi. 

Ege GİBİ BENZERSİZ...

12.05.2017 - 17:09

“WESTPARK OUTLET, ÇEVRESİNDEKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJE YATIRIMCILARINI CESARETLENDİREN BİR POZİSYONDA YER ALIYOR” DİYEN TANKAR GAYRİMENKUL YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHMUT TAN, “DOLAYISIYLA BÖLGEDEKİ KENTSEL YATIRIMLARIN PROJEMİZ İLE İVME KAZANIP, DÖNÜŞÜMÜ HIZLANDIRACAĞINA VE BÖLGE HALKINA İSTİHDAM İLE KATMA DEĞER SAĞLAYACAĞINA İNANIYORUZ” DEDİ. 

Fiba Commercial Properties’e Avrupa’dan büyük ödül!

12.05.2017 - 17:05

Fiba Commercial Properties (Fiba CP), Romanya’daki şirketi Anchor Grup tarafından yönetilen yatırımı Bucuresti Mall’un yenileme sürecinde gösterdiği başarısından dolayı, CIJ EUROPE tarafından dünyada ticari gayrimenkul sektörünün önde gelen yatırımcılarına verilen “Best of the Best Hall of Fame (HOF)” ödülüne layık görüldü. 

Subscribe to Yatırım

OPSCO REKLAM

Yukarı