Ana içeriğe atla

 

AVM

BİZ CEVAHİR, MARKALARA CAZİP FIRSATLAR SUNUYOR

05.02.2021 - 09:42

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin cazibe merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, ziyaretçilerine gün ışığı alan, ferah bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Bölgeye yeni bir dinamizm getiren Biz Cevahir, ulusal ve uluslararası birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. “Alt yapısal detayları hazır mağaza alanlarını uygun kira koşulları ile sunmaktayız” diyen Biz Cevahir Haliç AVM Müdürü Coşkun Güvenç, hizmet ve hedeflerini anlattı.

YENİ YALOVA’NIN KALBİ SEMT77’DE ATACAK

05.02.2021 - 09:37

Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi; toplamda 140 odalık iki ayrı oteli, 282 adet mağazası ve 345 adet konutuyla Yalova’nın çekim merkezi olacak. Yeni Yalova Devlet Hastanesi, yeni Yalova Hükümet Konağı, yeni Yalova Trafik Şube Müdürlüğü, yeni Yalova Otogarı’nın yanı başında yükselen Semt77 hakkında projenin mimarı Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna ile konuştuk.

NOVADA MASAL PARK, ÇOCUKLARI HAYALLERİYLE BULUŞTURUYOR

05.02.2021 - 09:34

Açık hava konseptiyle Kuzey Ege bölgesi’nin en gözde ve en renkli mola noktası olan Novada Menemen, Masal Park ile yine bir ilke imza atıyor. Novada Masal Park’ın hem yetişkinler hem de çocukların keyifli vakit geçirebileceği ve farklı etkinliklerin yer alacağı bir alan olduğunu belirten Novada Menemen AVM Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Demir, yeni yatırımlarını anlattı.

ALIŞVERİŞİN TÜM RENKLERİ EMPORIUM OUTLET’TE! KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

05.02.2021 - 09:18

Türkiye’nin en değerli markalarının outlet mağazalarının yer aldığı Emporium Outlet hakkında BBT Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tetik’ten bilgi aldık. Emporium’un benzersiz markaları, mimari detayları, kullanıcı dostu anlayışı ve farklılık yaratacak AVM felsefesiyle alışverişin bütün renklerini barındırdığını belirten Tetik, ziyaretçilerine de şu çağrıda bulundu: “Keşfetmeye hazır mısınız?”

BAŞARILI SÜREÇ YÖNETİMİNİN İLK ŞARTI ÇEVİKLİK

10.11.2020 - 10:25

JLL Türkiye Perakende Mülk Yönetimi ve Müşteri Direktörü Mert Örücü, etkili ve başarılı bir yönetimin ipuçlarını dergimize anlattı. Pandemi döneminde başarılı bir süreç yönetiminin ilk şartının çeviklik olduğunun altını çizen Örücü, “JLL Türkiye olarak yatırımcılarımız ve dolayısıyla iş ortağımız olan kiracılarımız ile sürekli işbirliği içerisinde yönetim süreçlerini yürütmekteyiz.” dedi.

İTALYAN FİRMADAN TÜRKİYE’YE 5 MİLYARLIK YATIRIM

06.04.2020 - 11:36

Koronavirüs etkisiyle birçok sektörde üretim daralırken, İtalyan firmadan gelen dev yatırım kararı moral verdi. Ürün izleme ve takip sistemleri alanında faaliyet gösteren SICPA, Türkiye’ye yaklaşık 5 milyar lira tutarında yatırım yapmayı planladığını açıkladı.

MIPIM GELECEĞİ ETKİLEMEK İÇİN 30’UNCU KEZ KAPILARINI AÇIYOR

16.01.2019 - 14:39

Dünyanın önde gelen gayrimenkul profesyonelleri fuarı olan MIPIM, bu yıl 30 yaşını kutluyor. Her yıl Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM, bu yıl 12 Mart’ta kapılarını açacak. 15 Mart’a kadar açık kalacak MIPIM’e 26 bini aşkın gayrimenkul profesyonelinin katılması bekleniyor. MIPIM’in bu yılki ana teması ise “Geleceği Etkilemek” 

NTS Danışmanlık Yelken Takımı

15.11.2018 - 11:29

İŞ HAYATINDAKİ BAŞARILARININ DIŞINDA YELKEN SPORU İLE İLGİLENEN VE YELKEN YARIŞLARINDA YER ALAN NTS DANIŞMANLIK KURUCUSU BEHİYE SAVAŞKAN VE EKİBİ, BU ALANDA DA BİRÇOK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU.

NTS DANIŞMANLIK’TAN 2019'DA YENİ AVM PROJELERİ

15.11.2018 - 11:22

2007 yılında doğru proje, doğru yatırım grubu ile AVM yatırımı yapan gayrimenkul ve inşaat şirketlerine yurt içi ve yurt dışında proje geliştirme, raporlama hizmeti, pazarlama, konsept oluşturma, kiralama, yönetim, yönetim danışmanlığı, arazi alım-satım, fizibilite çalışmaları gibi konularda hizmet vermek üzere kurulan NTS Danışmanlık, şimdiye kadar İstanbul ve Anadolu’da birçok alışveriş merkezi projesini başarıyla hayata geçirdi. 2018’deki başarılı AVM projelerinin yansıra 2019 yılında hayata geçecek olan projeler ile öne çıkan NTS Danışmanlık Kurucusu Behiye Savaşkan “Sürdürülebilirliği olan alışveriş merkezleri oluşturmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar imza attığımız projelere baktığımızda doğru stratejilerimiz ile beraber, başarıya ulaştığımızı düşünüyorum. NTS Danışmanlık olarak hedefimiz, Türkiye’nin her noktasında, modern ve başarılı alışveriş merkezi projeleri geliştirmek” dedi.

Subscribe to Yatırım

ASDAS

Yukarı