Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

ZÜHRE’DEN ŞIK, RAHAT VE ZAMANSIZ TASARIMLAR

14.11.2019 - 13:56

Nakış modası 2019 Sonbahar-Kış sezonunda en yüksek zamanını yaşıyor. Sadece bir iğne ile inci ya da renkli parıldayan geometrik boncuklar katarak yapılan işlemeler yine her bir kıyafette harika desenlerle karşımızda bu sezon. 

Çocukluğumuzdan kalan en renkli hatıralardan olan nakış işleme sanatını bu sezon çantalarda, kabanlarda, kap'larda, tuniklerde görüyoruz. Özellikle elbise, pardösü, kap, çanta ve ayakkabılarda modanın ibresi yine el işinden yana. 
Tarzı, kaliteyi ve tasarımı ön planda tutan tüm kadınların tercih edebileceği koleksiyonla yenilenen Zühre'nin 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda pul-payet işlemelerinin ışıltısı sizi de saracak. Toprak renkleri, bakır, antrasit ve pastel tonların hakim olduğu sonbahar-kış mevsimlerinde aksesuar detaylarında ışıltıyı yakalamak önemli. Canlı, dinamik ruhu yansıtan neon renk patlamaları da kıyafetlerin göz alıcı noktaları olarak mevsimin pastoral havasına dinamizm katıyor.
Aksesuara bütçe ve zaman ayırmak zorunda kalmadan, aksesuarı olan detaylar üzerinde tasarlanmış olarak sunulan, Giy-çık tesettür tunik, Giy-çık ferace, ikili takım ve gömlekler size zaman kazandıracak.
Romantikler de unutulmadı Zühre Koleksiyonu'nda... Özellikle sezon modası kareli ve soft renklerdeki çizgilerle asimetrik tasarımı sunan kabanlarda “inci ve kürk“ detayları ön plana çıkan aksesuarlar... 
Bu sezonun en hit parçaları yine hasır ve deri kemerler. Nakış detaylı gömlekleri hasır kemerler ile kombinleyebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.
 

d's

Yukarı