Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Zühre’den çiçek açan bahar koleksiyonu

05.04.2018 - 16:47

2018 ilkbahar – Yaz koleksiyonu katalog çekimini Antalya Belek’te gerçekleştiren Zühre, bu sezon hazırladığı tasarımlarında, doğanın uyanışını ve cıvıltısını renkleriyle hissettirdi. Doğadan ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda mavi, pembe ve pastel renkler ön plana çıkıyor.  

Doğanın tatlı kış uykusundan uyanışını canlı renkleriyle taçlandırdığı dönemde, bu değişimi günlük stilimizden ev dekorasyonuna kadar pek çok alanda hissediyoruz. Baharın gelişini ürünlerine taşıyan Zühre’nin, modern tasarımlar ile pastel tonların hâkim olduğu 2018 ilkbahar – yaz koleksiyonunda farklı renk ve dokudaki modeller öne çıkıyor.

2004 yılından beri tesettür modasına yön veren Zühre, yeni sezon ürünlerinde gök mavisi, pembe, yeşil ve pastel tonları ön plana çıkararak farklı yaş gruplarına ve farklı vücut şekillerine uygun modeller sunuyor. Her sezonun kurtarıcısı pardesüler, rahatlığı ve şıklığı ile tercih sebebi tunikler, bahar renkleriyle süslenmiş eşarplar koleksiyonun vazgeçilmez parçaları oluyor.

Şıklığın anahtarı doğru kombini gerçekleştirmek

Kombin seçiminde en önemli nokta öncelikle nasıl bir model ve renk istediğinize karar vermek. Her zevke uygun ürün seçenekleri sunan Zühre’nin ürün portföyüyle, her vücut tipine uygun olan klasik pardesü modellerinin yanı sıra, koleksiyonda yer alan tunik modelleriyle de hem şık hem spor kombin gerçekleştirilebiliyor.

Baharın tazeleyici renklerini hissedin

Taze biçilmiş çimen kokusunu anımsatan yeşilin tonları, içinizi ferahlatan gökyüzü berraklığında maviler, baharın müjdecisi rengarenk çiçekler… Baharı üstünüzde taşımak ve daha derinden yaşamak için siz de Zühre koleksiyonundan modellerle kombininizi oluşturabilirsiniz. 

ZÜHRE

ASDAS

Yukarı