Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Zühre rengarenk çantalarla baharı getiriyor

08.06.2018 - 15:19

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkan Zühre, şıklığın ve zarifliğin tamamlayıcısı çanta modelleriyle dikkatleri çekiyor. Zühre çantalar, lame, dore, siyah, kırmızı ve mavi renk tonları ile kombinleri renklendiriyor.

Zühre, 2018 ilkbahar – yaz koleksiyonunda bulunan yeni ve birbirinden şık çanta modelleriyle kadınların kombinlerinin tamamlayıcısı oluyor. Sezonun trendlerini tasarımlarına yansıtan Zühre, çanta modellerini zarif çizgilerle buluşturuyor. Bahar koleksiyonunda; günlük kullanıma uygun çantaların yanı sıra davetlere ve gece şıklığına hitap eden çantalar da yer alıyor.

Kadınların vazgeçilmezi: Çantalar

Zühre, özgün ve çeşitli formlara sahip modellerden oluşan yeni çanta koleksiyonuyla farklı tarz ve zevke sahip kadınların ilgisini çekiyor. Koleksiyonda altının ihtişamından yola çıkarak doreye, gümüşün ışıltısından ilham alarak lameye, asilliğin temsili olan siyaha ve canlı hissettiren pastel renklere yer veriliyor.

Günlük hayatta kullanım rahatlığı sağlayan büyük ebatlı omuz çantaları, tote ve kova çanta modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Klasik modellerin şıklığından vazgeçemeyenler içinse küçük ebatlı sedefli çanta modelleri ayrıcalık kazanıyor. Her zevke ve stile uygun modeller bu bahar kadınların ellerinde sıkça görülecek.

n

Yukarı