Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Yeni sezonda kadınlar hem şık hem spor...

17.10.2016 - 13:52

Home Store Mağazalar Koordinatörü Cemşit Çağlar: “Mağazalarımızın içerisinde birçok farklı stil ve tarza hitap eden dünya markalarını bulundurmamız, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz...” dedi. 

Yeni sezon ürünlerinizden kısaca bahseder misiniz? Bu sezon kadın giyimde bizi ne gibi yenilikler bekliyor? Trendler neler?
Home Store, her sezon farklı tarz ve tasarımlarıyla tüm zevklere hitap ediyor. Stil sahibi kadınların tarzını bu sezon da bir üst segmente taşıyan marka aynı zamanda kadınların hem şık hem de spor olmalarını sağlıyor. Aslında bakarsanız yeni sezon koleksiyonunda geçen senenin trendleri devam ediyor. Yüksek bel mini etekler ve ekose ceketler, geniş paça pantolonlar ve ince kumaşlardan hazırlanan gömlekler, bu sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.


Sizce sürekli yapılan indirimler marka bağlılığını sağlıyor mu? Siz marka bağlılığını sağlamak adına ne tür çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz?
Sürekli yapılan indirimlerin marka bağlılığı sağladığını düşünmüyoruz. Öncelikle marka bağlılığı müşterilerinize verdiğiniz güvenle alakalı bir konu. Ancak biz Home Store kart sahiplerine özel avantajlı alışveriş imkanı sunarak bu güveni sağlıyoruz.


Yaşanılan yoğun rekabete yönelik önlemleriniz ve yapmış olduğunuz çalışmalar neler?
Perakende sektörü çok hızlı değişim gösteren ve bu değişimlere çok hızlı ayak uydurmanız gereken bir sektör. Yeni teknolojilere, trend ve akımlara en hızlı uyumu sağladığınız taktirde sektörde varlığınızı sürdürebilirsiniz. Mağazalarımızın içerisinde birçok farklı stil ve tarza hitap eden dünya markalarını bulundurmamız, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz diye düşünüyoruz. Ülkenin içinde bulunduğu konjektör her ne olursa olsun sevenlerinize sunduğunuz ürünün doğru zamanda, doğru fiyatta ve doğru kalitede olduğunu sağlayabilmek en büyük avantajınızdır.


Son olarak gelecek döneme ilişkin plan ve projeleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
İlerleyen süreçler de sevdiklerimizin bizleri görmek istedikleri noktalarda, ürün gamımızı daha fazla genişleterek olmaya devam edeceğiz. 
 

n

Yukarı