Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Yatak odalarına mistik dokunuş

10.06.2017 - 10:09

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığını 41 yıllık deneyimiyle taçlandıran Yataş Bedding, Mistik Yolculuk nevresim grubuyla yatak odalarına mistik bir dokunuş yapıyor. Hindistan’ın ruhani atmosferinden ilham alınarak tasarlanan Vishu, Lotus ve Mumbai Nevresim seti, odalarda büyüleyici bir atmosfer yaratıyor. 

Gerek tarihi, gerek coğrafi koşulları, gerekse kültürel çeşitliliği ile Hindistan, dünyanın en ruhani atmosferlerinden birine sahip. Hindistan’ın renkleri ve dokusundan ilham alan Yataş Bedding, Vishu, Lotus ve Mumbai nevresim setleriyle herkesi mistik bir yolculuğa çıkarıyor. Göz alıcı desenleri ve ahenkli birlikteliği yansıtan renk kombinasyonları ile odalara büyüleyici bir atmosfer katan nevresim setleri, görsellikleriyle de göz dolduruyor.

HİNT KÜLTÜRÜNÜN İYİLEŞTİRİCİ ENERJİSİ YATAK ODALARINDA!
Yataş Bedding Mistik Yolculuk nevresim grubunun tüm ürünleri yüzde 100 pamuk dokuma kumaştan üretiliyor. Ranforce 57 tel dokuma sıklığı kalitesinde olan Mistik Yolculuk nevresim grubu, tüm ürünlerinde çift yönlü kullanıma da imkan veriyor.

Lotus nevresim seti, ruhun saflığını ve uyanışını simgeleyen kutsal lotus çiçeğinin desenlerini koyu mavi tonları ve beyazla birleştiriyor. Lotus nevresim seti, mistik enerjisi ile insanın ruhunun özüne hitap eden asil mekanlar yaratıyor ve yatak odalarını huzurla dolduruyor.

Vishu nevresim seti, Hindistan’ın ulusal simgelerinden tavus kuşunun büyüleyici renklerini enerji veren safran rengiyle buluşturuyor. Vishu, Hint kültürünün mistik ruhunun bir yansıması olarak yatak odalarındaki yerini alıyor.

Hindistan’ın renkli yaşam kültürü ve sokaklarıyla eşsiz şehirlerinden biri olan Mumbai, Mumbai nevresim setinin huzur veren estetik anlayışıyla yatak odalarında hayat buluyor. Renkleriyle yatak odalarına farklı bir enerji veren Mumbai nevresim seti, desenleriyle de sakinliği ve huzuru çağırıyor.

nara

Yukarı