Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

WET N WILD 2019 KOLEKSİYONU TÜRKİYE’DE

07.03.2019 - 11:11

Amerika’nın bir numaralı renkli kozmetik markası Wet n Wild’ın 2019 koleksiyonu Gratis mağazalarında Türk tüketicisi ile buluştu. Wet n Wild’ın 2019’a özel makyaj koleksiyonunda likit ruj, maskara, bronzlaştırıcı ve fondöten yer alıyor. 

PHOTO FOCUS STICK FONDOTEN
Wet n wild’ın özellikle çekimlerde pürüzsüz bir görünüm sunmayı vaat eden Photo Focus serisinin yeni üyesi Stick Fondöten, kremsi dokusu ile cildin kurumasını önlüyor. Uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ve 4 farklı ton seçeneği ile Wet n Wild Photo Focus Stick Fondöten’in satış fiyatı 41,90 TL. 

COLOR ICON BRONZER
Cilde doğal bir ışıltı ve aydınlık veren Wet n Wild Colo Icon Bronzer, A ve E vitaminleri içeren pigmentasyonu sayesinde her mevsimde pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 4 farklı ton seçeneği bulunan Wet n Wild Color Icon Bronzer’ın satış fiyatı 29,90 TL.

MEGALAST LIQUID CATSUIT HIGH SHINE LIPSTICK
Wet n Wild Megalast Liquid Catsuit High Shine Lipstick, yüksek etkili pigmentasyonu ile dudaklarda uzun süre parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Megalast Liquid Catsuit High Shine Lipstick’in satış fiyatı 34,90 TL.

MEGA MASCARA KOLEKSİYONU
Wet’n Wild’ın 2019 koleksiyonunda yeni Mega Mascara serisi de bulunuyor. Mega Protein, Mega Length ve Mega Volume ürünlerinden oluşan maskara serisinin suya dayanıklı formülü günlük kullanım için kolaylık sağlıyor. Uzunluk, hacim ve bakım sunan Mega Mascara serisinde yer alan ürünlerin satış fiyatı 29,90 TL.

n

Yukarı