Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Vestel’e 7 Felis ve 1 başarı ödülü

14.12.2017 - 11:02

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Felis Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. Pazarlama iletişimi alanında verilen en prestijli ödüllerden biri olan Felis 2017’de Vestel 7 Felis ve 1 başarı ödülü ile kendi kategorisinde en başarılı marka oldu.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, Mediacat dergisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli pazarlama iletişimi ödüllerinde 7 Felis ve 1 başarı ödülü aldı. Toplam 3 bin 385 başvurunun yapıldığı 12. Felis Ödülleri’nde Vestel; Entegre Kampanyalar, Medya, Film, Dönüştüren Pazarlama Etkisi kategorilerinde 7 ödülün sahibi oldu.
Vestel, “Entegre Kampanyalar” kategorisinde Anneler Günü için yapılan “Eve değil Anneme” kampanyası ve “Dünyanın İlk Bumper Ad Dizisi” ile 2 Felis; “Medya” kategorisinde Anneler Günü için yapılan “Eve değil Anneme” kampanyası ve “Dünyanın İlk Bumper Ad Dizisi” ve Mix&Go “Küçük Ev Aletlerinde Büyük Gıybet” kampanyası ile 3 Felis, “Film” kategorisinde “Dünyanın İlk Bumper Ad Dizisi-Hanımağa” ile Felis, Dünyanın İlk Bumper Ad Dizisi-Gözyaşlarım Sel Oldu” ile başarı ödülü, “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” kategorisinde de “Mix&Go” ile Felis kazandı.

ASDAS

Yukarı