Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Under Armour Mağaza Yatırımlarına Devam Ediyor

15.11.2018 - 10:05

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, mağaza yatırımlarına devam ediyor. İki buçuk yılda açtığı 23 mağaza ile satış ağını hızla genişleten marka, 24. mağazasını İstanbul Cevahir AVM’de açtı. Under Armour’ın İstanbul’daki yeni mağazası, 180 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.
Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Under Armour, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyor.
Under Armour’ın Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden sürdüğünü belirten Under Armour Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı, “Dünyanın en büyük spor ürünleri markalarından Under Armour olarak son teknoloji kullanarak tasarladığımız rahat ve konforlu ürünleri yeni mağazalarımız aracılığıyla spor tutkunlarıyla buluşturmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarında büyümeye devam ediyoruz. Bugün İstanbul Cevahir Avm’de hizmete giren 24. mağazamızla, bulunduğumuz her noktada olduğu gibi müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

n

Yukarı