Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Under Armour ilk outlet mağazasını açtı

16.11.2016 - 10:50

Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde İstanbul, Ankara ve İzmir’de açtığı 8 mağazanın ardından ilk outlet konseptli indirimli ürün satış mağazasını İstanbul Viaport AVM’de açtı. 

Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. 2016 Mart ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açan ve henüz ilk yılını tamamlamadan üç ilde sekiz mağazaya ulaşan marka, Viaport AVM’de bin metrekarelik, iki katlı ilk outlet konspetli mağazasını spor tutkunlarının hizmetine sundu.
Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde 2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Tabi, bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan, burada sporcuların performansını en üst seviyeye ulaştırabilmek… Buradaki sporcuları en ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tasarımlarımızla güçlendireceğiz” açıklamasını yaptı.

ff

Yukarı