Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Toyzz Shop yenilikleri takip ederek sektöre dinamizm getiriyor

16.11.2017 - 17:46

Çocukları mutlu edecek ve gelişimlerine katkıda bulunacak projeleri hayata geçirmeye özen gösterdiklerini söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Çocuklarımızın gelecekte daha sağlıklı ve mutlu bireyler olabilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

2017 markanız için nasıl bir yıl oldu?
Bin 650’nin üzerinde çalışanımız ile Türkiye genelinde 47 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 190 mağazamızla hizmet veriyoruz. 2017 yılı boyunca yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik. Avrupa’nın en büyük oyuncak mağazalarından Toyzz Shop XL Brandium mağazamızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde açtık. Mağazanın gerçek sahibi olan çocuklar tarafından gerçekleştirilen bu açılış büyük ses getirdi.  Temmuz ayında, 2007 yılında açılan Toyzz Shop İstinyePark mağazamızı 10. yılı şerefine yeniledik. Zorlu AVM açıldığı ilk günden bu yana danışmada en çok sorulan mağazanın Toyzz Shop olduğunu öğrendik. Müşterilerden gelen bu yoğun talebi değerlendirdik ve Ağustos ayında 500 metrekare alanda yüzlerce çeşit ürün sunan Toyzz Shop Zorlu mağazasını hizmete sunduk. Ev konforunda alışverişi tercih edenler ve şehrinde henüz Toyzz Shop mağazası bulunmayan müşterilerimiz için web sitemiz 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

2018 yılında ne gibi yatırımlarınız olacak? Yeni dönem hedefleriniz ve öngörüleriniz neler?
Toyzz Shop olarak oyuncak sektörünü 360 derece bakış açısıyla ele alıyoruz ve planlıyoruz. Ürünlerin çocukların ihtiyaçlarına ve sağlıklarına uygun şekilde geliştirilmesi, üretilmesi; vizyona girecek sinema filmleri, çocuk kanallarında yer alan çizgi filmler, youtube kanallarındaki gelişmeler ve özetle çocuklarla ilgili her yeniliği takip ederek, sektöre dinamizm getirecek öncü uygulamalar kazandırıyoruz. Yeni neslin teknolojiye olan ilgisi nedeniyle sürekli online’a yatırım yapıyoruz. Kısaca çocuklarımızın gelecekte daha sağlıklı ve mutlu bireyler olabilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 2018 yılında da yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Anadolu’ya en çok yatırım yapan markalardan biri olarak, henüz mağaza açmadığımız illerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Anadolu’da yatırımlarımız devam ederken üç büyük ilimizde de büyümeye devam ediyor olacağız. Bunun yanı sıra çocukları mutlu edecek ve gelişimlerine katkıda bulunacak projeleri hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. İyiliğin ve sevginin paylaştıkça artan kavramlar olduğunun, hayvan ve doğa sevgisinin önemini çocuklara aşılamak için HAYTAP’la birlikte gerçekleştirdiğimiz projemiz ile bugüne dek Türkiye genelindeki pek çok barınak ve hayvan bakım evlerine ihtiyaç yardımı yaptık. Okul alışverişlerinin yoğun olarak yapıldığı ağustos - eylül ayında ise Disney & Toyzz Shop işbirliği ile “Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına bir kampanya gerçekleştirdik. Kampanya kapsamında 15 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Toyzz Shop mağazaları ve web sitemizden satın alınan her Disney karakterli okul ve kırtasiye ürünü için, Disney ve Toyzz Shop olarak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı aracılığıyla okutulan ihtiyaç sahibi çocukların eğitim masraflarına katkıda bulunduk. Bu tarz projelere önümüzdeki dönemlerde de devam etmeyi hedefliyoruz. 

ASDAS

Yukarı