Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

TERGAN’IN YENİ MAĞAZASI FATİH HISTORIA AVM’DE AÇILDI

15.11.2018 - 10:00

Deri sektörünün önde gelen firmalarından Tergan, tasarımlarını İstanbul Fatih’in en büyük AVM’lerinden biri olan Historia’daki yeni mağazasında moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Mağaza açılışına özel, ayakkabılarda net yüzde 50, saraciyede net yüzde 40 indirim sunan Tergan, müşterilerini geniş ürün yelpazesi ile karşılıyor.

Yurt içinde 37, yurt dışında 14 mağazasıyla hizmet veren Tergan’ın, 38’inci mağazası Historia AVM’de kapılarını açtı. Özgün çizgileri ve iddialı modelleriyle müşterilerinden her daim tam not alan marka, artan mağaza sayısıyla daha fazla derisevere ulaşmayı amaçlıyor. 
Sonbahar-Kış 2018-19 koleksiyonundaki yeni ürünleriyle de yeni mağazasında moda tutkunlarıyla buluşan Tergan, farklı olmayı sevenlerin de bir numaralı tercihi oluyor. Cüzdanları, kemerleri, kadın çantaları, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlarıyla geniş ürün yelpazesine sahip olan Tergan, deri kullanmayı sevenlerin kalplerini fethediyor. 
Tergan, gerek erkek gerekse kadın koleksiyonlarında kullandığı derinin yenilenmiş ve farklı yorumlanmış modellerini, bu kez Historia AVM’de misafirlerinin beğenisine sunuyor.

n

Yukarı