Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

TEKZEN KKTC’DEKİ 2. MAĞAZASINI AÇTI

15.11.2018 - 10:03

TÜRKİYE’NİN YÜZDE 100 YERLİ SERMAYELİ VE EN YAYGIN EV GÜZELLEŞTİRME MERKEZİ TEKZEN, YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. TEKZEN, YURT DIŞINDAKİ DÖRDÜNCÜ MAĞAZASINI KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ GAZİMAĞUSA LEMAR AVM’DE HİZMETE AÇTI.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, KKTC’deki ikinci mağazasını Gazimağusa Lemar AVM’de hizmete açtı. 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki ilk mağazasını 2015 yılı Mayıs ayında başkent Lefkoşa’da açan Tekzen,  KKTC’de lokasyon olarak bu kez de Gazimağusa’yı seçti. 
Tekzen, yaklaşık 60 bin nüfusa sahip Gazimağusa’ ya Lemar AVM’deki bin 996 metrekare satış alanına sahip mağazası ile hizmet verecek.
Gazimağusa mağazası ile yurt dışı yatırımlarına bir yenisini ekleyen Tekzen, yurt dışındaki mağaza sayısını 4’e çıkartmış oldu. Tekzen’in yurt içinde 59 ilde 138 mağazası bulunurken, yurt dışında Romanya’nın başkenti Bükreş’te 2, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de 2 mağazası buluyor. 
Gazimağusa mağazasında mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürün aynı çatı altında sunuluyor.

n

Yukarı