Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

TeknoSA 14 Şubat’ta ‘teknoloji aşıkları’nın yüzünü güldürecek

09.02.2017 - 10:05

TeknoSA, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak farklı kategori ve ürünlerde sunduğu avantajlı fiyatlarla sevgililer gününde teknolojik ve eğlenceli hediyelerin adresi olacak.

Teknolojinin buluşma noktası TeknoSA, 14 Şubat Sevgililer Günü için hediye düşünen aşıkların yüzünü güldürüyor. Akıllı telefonlardan aksesuarlara, tıraş makinelerinden saç düzleştiricilere, televizyonlardan küçük ev aletlerine, gaming ürünlerinden notebook’lara ve peluşlara kadar geniş ürün yelpazesi ve özel indirim kampanyaları ile sevgililerin hediye arayışında en çok tercih ettiği adreslerden biri olacak.

TEKNOLOJİ HEDİYESİNİN ADRESİ TEKNOSA
Birbirine ve kendine iyi bakan sevgililer için tıraş makinesi, saç sakal kesme kiti ve lazer epilasyon gibi seçili kişisel bakım ürünleri, 14 Şubat tarihine kadar yüzde 25 seviyesinde indirimli olacak. Oyun sever sevgililer için birçok gaming ürününde özel kampanyalar sürerken, seçili markaların kulaklık, speaker gibi eğlenceli aksesuarlarında da yüzde 25’e varan indirimler olacak. TeknoSA’nın Sevgililer Günü döneminde farklı sürprizleri devam edecek. Bunlardan birisi de 10-14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak Apple Macbook ve iPad kampanyaları.

PELUŞ SEVEN SEVGİLİLER İÇİN ÖZEL ÜRÜNLER
Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alan peluşlar da TeknoSA mağazalarında yeni sahiplerini bekliyor. Türkiye’de sadece TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanan Sevgililer Günü konseptli Disney Collection peluşlarında özel fiyatlar mutlu edecek.

nara

Yukarı