Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

TAVADA TAVUK 2019 TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

12.04.2019 - 11:08

Dünya Tüketiciler Günü kapsamında düzenlenen Avrasya Kalite Ödül Töreni 16 Mart Cumartesi günü Kale Outlet Center’da gerçekleşti.
Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından tüketicilerin güven değerlerini ölçmek amacıyla gerçekleştirilen ödül törenine birçok ünlü sanatçı ve firma katıldı. Dernek tarafından, her yıl hizmet kalitesine göre en çok güvenilen markaların değerlendirildiği törende, Tavada Tavuk markası 2019 Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Tavada Tavuk adına Franchise Koordinatörü Akın Gürbüz aldı.

Ödülü teslim alan Akın Gürbüz konuyla ilgili yaptığı konuşmada, “Tavada Tavuk olarak 2014 yılından beri hizmet veriyoruz. İçinde bulunduğumuz sektör her şeyden önce güven, kalite ve profesyonellik gerektiriyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Tavada Tavuk çatısı altında bulunan bütün şubelerimizle birlikte başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Bunun yansıması olarak da tüketiciler tarafından bu önemli ödüle layık görülmenin onurunu yaşıyoruz.” dedi.  

1

GGG

Yukarı