Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

Tarz sahibi erkeklerin hediyesi Kiğılı’dan

14.12.2017 - 10:01

2018’in yaklaştığı şu günlerde, sevdiklerini mutlu etmek için yeni yıl hediyesi arayışına girenlerin yardımına Kiğılı koşuyor. Rahatlığı, klasik, sportif ve casual tarz ile sentezlediği tasarımlarıyla benzersiz bir koleksiyon sunan Kiğılı’nın örme gömlekleri, kol düğmeleri, triko yelek ve kazaklarıyla sevdikleriniz yılbaşı gibi özel günlere has o şık duruşu yakalarken konforundan da vazgeçmek zorunda kalmayacak.

ŞIKLIK İLE RAHATLIĞIN BULUŞMASI
Esnek yapısı, çabuk buruşmaması ve nem alma özelliğiyle gardıroplara yepyeni bir soluk getirecek olan örme gömlekler ile erkekler 2018 yılına özgür, rahat ama bir o kadar da şık bir görüntü ile merhaba diyecek.

KİŞİLİĞİ VURGULAMANIN ANAHTARI
Kiğılı’nın yeni serisinde bulunan kol düğmeleri, ailenizdeki erkeklerin ya da arkadaşlarınızın gömleğine kişiliğinden bir parça katabileceği en güzel yılbaşı hediyelerinin arasında yerini alıyor. Sevdikleriniz klasiğin güven veren tavrını yansıtan modellerin yanı sıra doğal taşlarla süslenmiş kol düğmeleri ile şıklık ve zarafeti bir arada sunabilecek. 

ÇABASIZ ŞIKLIĞIN ANAHTARI
Kiğılı ile zamansız şıklığın sembollerinden olan triko yelekler ve kazakları kaşmir dokunuşu ile yeniden yorumladı, ortaya ise zengin renk seçenekleri ile hem sizin hem de hediye edeceğiniz kişinin içini ısıtacak bir sonuç çıktı. Yılbaşı gecesinde sevdikleriniz bu trikolarla çaba harcamadan casual bir şıklık yakalayacak. 

ds

Yukarı