Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

‘‘Süper Anneler’’in hediyeleri Tchibo’dan

08.05.2019 - 14:39

Tchibo, Anneler Günü’nde sevgisini en özel hediyelerle göstermek isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Hayatın her alanında süper kahraman olan annelerin, tarzına uygun aksesuarlardan onları rahat ettirecek bakım ürünlerine kadar birçok hediye alternatifi stillerini yansıtmaya yardımcı olacak.

 

Anneler Günü; bizi büyüten, bu günlere getiren, sevgisini ve şefkatini bizden hiçbir zaman eksik etmeyen annemize teşekkür etmek için en özel gün. Bunu bir kıyafet, bir takı, işini kolaylaştıracak bir eşya, bir çiçek ya da güzel bir söz ile yapabiliriz. Tchibo, hayatımıza renk katan annelerimize; aksesuarlardan ışıltılı takı seçeneklerine, onları rahat ettirecek kıyafetlerden bakım ürünlerine kadar birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Işıltının cazibesi

Koleksiyonda anneleri mutlu edecek Bileklik, Küpe Seti, Uzun Kolye, Top Küpe gibi göz alıcı ve zarif takı seçenekleri yer alıyor. Deri ve Milano Kayışlı Kol Saatleri ise annelerin şıklığını tamamlamasına aday.

 

Rahat ve yumuşak hediye seçenekleri

Her zevke hitap eden renkli şal alternatifleri ile birlikte koleksiyonda organik pamuk kullanılarak üretilen Baskılı Bluz, Jersey Etek, Keten Pantolon, Organik Pamuklu Pijama Takımları Anneler Günü’nde annelerin kalbini çalacak.

 

Stilinden ve bakımından ödün vermeyen annelere

Tchibo, tarz sahibi sportif anneler için hem omuz hem de sırt çantası olarak kullanılabilen

ikisi bir arada Katlanabilir Sırt Çantası, uzunluğu ayarlanabilen Bel Çantası ile Omuz Çantasını öneriyor. Koleksiyonda aynı zamanda pratik kullanımlı Manikür ve Pedikür Aleti, Beurer Düzleştirici Fırça, Beurer Saç Maşası yer alıyor.

 

GGG

Yukarı