Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

SÖMESTR TATİLİ ÖNCESİ TERGAN’A UĞRAYIN

18.01.2018 - 12:07

Yüzde 100 deri ürünleriyle güvenli seyahatler için aranan marka olan Tergan, kar tatili için seyahat çantaları, kadın ve erkekler için bot modelleri ve enerji veren tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kadın ve erkekler için tasarlanan, su geçirmeyen kar botlarının yanı sıra, kısa ve uzun seyahatler için özel koleksiyonlarıyla göz dolduran marka, bir an önce tatile çıkmaya teşvik ediyor. Üstelik sömestr tatiline özel kampanyalar da, tatil öncesi alışverişte içinizi ısıtıyor. 
Zengin tasarımı ve cazibesiyle Tergan koleksiyonunda yer alan kar botları ve seyahat çantaları, kış tatili programı yapanlar için ilk tercih oluyor. Sıcak tuttuğu kadar konforlu olan botlar, karlı havalarda sağlam adımlar atmak isteyenlerin tercihi olurken, Tergan’ın seyahat çantaları ise her koşulda şık ve düzenli olmak isteyenlerin tamamlayıcı parçası oluyor. 
Kar tatilinin yanı sıra, yarıyıl tatiline merhaba diyen öğrenciler de, Tergan’ın kar botlarıyla sömestr tatilinin keyfini çıkarmaya hazırlanıyor. Her türlü tatil programına eşlik eden markanın sömestr tatiline özel kampanyaları, karne coşkusu yaşayan öğrencilere hediye oluyor.
 

ASDAS

Yukarı