Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

SHUEV.COM YENİLİKÇİ KONSEPT, ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ, ALTERNATİF MARKALAR

16.11.2017 - 16:59

EV DEKORASYONU VE AKSESUARLARINDA ALTERNATİFSİZ OLMAYA DEVAM
Shuev.com, farklılık arayışında olan müşterilerinin ve zevklerine hitap eden ürünleri takip ettikleri trend fuarlardan ithal ettikleri ürünlerle karşılıyor. Maison Object, Ambiante ve Trend başta olmak üzere Uzakdoğu ve Avrupa’daki fuarlardan özenle seçilmiş ürünlerle ev dekorasyonunda ürün boşluğunu doldururken LuckyArt firması ile yaptığı işbirliği ile ürün gamını zenginleştiriyor.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNDE EKSİK ÜRÜN YOK
Tefal ile başlayan işbirliği Philips ve King markaları ile devam ederken böylece elektrikli pişiriciler, içecek hazırlama, gıda hazırlama, süpürge, ütüleme ve kişisel bakım kategorilerini de ekleyerek ev grubunda boşluğa yer vermiyor.

BANYO, BAHÇE, EV TEKSTİLİ VE HEDİYELİK GRUPLARLA RENKLENEN MAĞAZALAR
Tekstile yeni markalar ve alternatif ürünler eklenerek banyo, bahçe ve hediyelik grubunda renkli seçenekler sunmaya devam ediliyor.

SEKTÖRÜN ÖNCÜ MUTFAK MARKALARI SHUEV ‘DE ÇEYİZ VE PİŞİRMEDE DÖRT DÖRTLÜK ÜRÜN GAMI
Günlük kullanım mutfak ürünlerine müşterilerinden gelen istekleri değerlendirerek porselen yemek ve kahvaltı takımları, pişirme grupları ve züccaciye ürünlerini de ekeyen marka alternatif ürün ve marka deneyimi yaşama fırsatı sunuyor. Pierre Cardin Home, Tantitoni, Koleksiyon, Luminarc, Hisar, Keramika, Cem, Victorinox, Paşabahçe, Lav gibi sektöründe öncü markalara mağazalarında marka kimliklerini yaratacakları alanlar vererek, mağaza içinde mağazalar yaratıyor.

nara

Yukarı