Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

SHUEV.COM SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI KENDİ HEDEFİNİ AŞTI

16.11.2017 - 17:00

Yeni ve yenilenen evlere; ev aksesuarları, mutfak ve diğer ev kategorilerinde alternatif ürünler sunan Shuev.com, sunduğu ürün karması ve alternatif markalarla hem tüketicilerin hem de AVM yönetimlerinin dikkatini çekmeyi başardı. Shuev.com 12 mağazayı hedeflerken yılı 15 mağaza ile bitiriyor. 

Yerli ve ithal pek çok ürünü bir arada sunan mağaza konsepti ile sektöre yeni bir soluk getiren Shuev.com mağazaları AVM’lere kattığı değeri, mağazalarındaki yoğun müşteri trafiği ile hemen belli ediyor. Müşterilerinin tüm ev ihtiyaçlarını tek bir noktada bulmasını amaçlayan marka, ürün gamına kattığı yeni ürün ve markalarla artık bin metrekarelik büyük mağazalarla müşterilerinin karşısına çıkıyor.

YENİ MERKEZ BİNASI İLE HİZMET KALİTESİ VE HIZI ARTIRIYOR
Shuev.com, artan mağaza sayısı doğrultusunda önemli hale gelen lojistik ve sevkiyat alanında hizmet kalitesini artırmak ve sürekli değişen alternatif ürünleri müşterilerine hızla servis verebilmek için yeni bir merkez ofise geçmek üzere hazırlıklarına başladı. 5 bin metrekarelik açık ve kapalı alanları ile yeni merkez binası aynı zamanda showroom görevini de görecek.

nara

Yukarı