Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

SEZONA STİL KAZANDIRAN TASARIMLAR

07.03.2018 - 12:10

Her zaman zarif ve şık tasarımlarla adından söz ettiren Fidan Şimşek, 2018 İlkbahar-Yaz sezonu için hazırladığı birbirinden özel gelinlik ve abiye tasarımlarıyla dikkatleri üstünde toplamaya devam ediyor. Bu sezon ışıltılı ve iddialı detaylarıyla dikkat çeken koleksiyon, stiliyle fark yaratmak isteyenleri birbirinden şık kadınlara dönüştürüyor. 

FİDAN ŞİMŞEK İLE SEZONA FEMİNEN DOKUNUŞLAR!

Farklı işlemelere sahip dantel detayların ve kadife payetlerin eşlik ettiği renkli kumaşlar, Fidan Şimşek dokunuşuyla yaz aylarının bütün ihtişamını üzerinde taşıyor. 
En özel davetlerde şıklığınızla ön planda olmanız için her stile uygun 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda natürel tonların yanı sıra ışıltılı renkler, iddialı kırmızılar ve yeşillerin yer aldığı tulum ve abiyeler bu yaz davetlerde sizi bir adım öteye taşıyacak. Işıltılı ve kadife payetler, puantiyeli tüller ve dantel detaylarıyla farklı tasarımların yer aldığı yeni Fidan Şimşek koleksiyonu çarpıcı transparan detaylarla da davetlerde iddiasını göstermek isteyenler için harika alternatifler oluşturuyor. 
2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile düğün, mezuniyet ve davet sezonu için ışıltılı ve feminen tarzda hazırlanan gelinlik ve abiyeleriyle Fidan Şimşek tasarımları her ortamda şıklığı ve zarafeti temsil ediyor!

ASDAS

Yukarı