Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Sevgililer Günü’nde Vestel, kırmızılarıyla kalpleri ısıtıyor

31.01.2017 - 14:53

Vestel, 14 Şubat’ta sevgilisine hediye arayışında olanlar için hem kaliteli, hem şık tasarımlı hem de avantajlı fiyatlı ürünler sunuyor. Aşkın rengi kırmızıdır diyenler için Vestel, capcanlı kırmızı renkteki ürünleri ile bu Sevgililer Günü’nde de kalpleri ısıtıyor. 
Birlikte yapılan kahvaltıları renklendirmek isteyenler için Vestel Sefa Kırmızı Inox Çay Makinesi Sevgililer Günü hediyeleri arasında öne çıkıyor. Türk kahvaltı kültürünün vazgeçilmezi çayı ilk demlendiğindeki tazelikle muhafaza eden Vestel Sefa Kırmızı Inox Çay Makinesi’nin 1,1 litrelik geniş demlik kapasitesi, çay keyfinin daha uzun sürmesini sağlıyor. 
Türk kahvesi tutkunu sevgililer için Vestel Sefa Kırmızı Inox Türk Kahvesi Makinesi avantajlı fiyatıyla öne çıkıyor. Tek seferde 4 kişilik kahveyi bol köpüklü olarak en hızlı şekilde hazırlayan Vestel Sefa Kırmızı Inox Türk Kahvesi Makinesi, 360 derece dönebilir taban ve kablosuz kullanabilme özellikleriyle son derece pratik. Susuz çalışma özelliği ile kahve tutkunlarına güvenli bir kullanım sunan Vestel Sefa Türk Kahvesi Makinesi, paslanmaz çelik gövdesiyle mutfaklara şıklık katıyor. 
Sevgililer Günü’ne birbirinden lezzetli kekler ile tat katmak isteyenler için Vestel Tarçın Kırmızı El Blender’ı ergonomik tutma yeri ile kolay kullanım sağlıyor. 
Vestel’in Lavanta Kablo Sarıcılı Saç Kurutma Makinesi, hem saçınızı elektriklenmeden kurutuyor hem de tek tuşla otomatik kablo sarma özelliği ile dolaplardaki kablo karmaşasına son veriyor. 
 

ff

Yukarı